Vitamin aldım nasıl kulanmalıyım

Umut bolat

iyikus.com Üyesi

Deep live multisol multi vitamin nasıl kullanılır?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Deep live multisol multi vitamin
Merhaba.Ben kullanmadım hiç onlardan ama üzerinde yazan miktarda suyuna karıştırarak kullanabilirsiniz. Gerçekten vitaminse haftada 1 veya 2 kere(bu miktar tüy değişimi veya yumurtalı kuşlar için) , yavru ve tek kuş bakıyorsanız haftada yada 10 günde bir normaldir.

Oyla 0
Aldığınız vitamin alalade bir petshopta bulunabilecek bir ürün. Etkisi inanılmaz az ama bir süre iş görecektir. Kullanımı da üzerinde yazdığı gibi olmalıdır ama genelde vitaminleri 8-10 damla, tam dolu suluğa vererek uygulanır. 8 saatin sonunda su tazelenir. Ürünün SKT kontrol edebilir misiniz? Bu tarz ürünlerin geçmiş olmaması lazım.

Oyla 0
Aldığınız vitamin alalade bir petshopta bulunabilecek bir ürün. Etkisi inanılmaz az ama bir süre iş görecektir. Kullanımı da üzerinde yazdığı gibi olmalıdır ama genelde vitaminleri 8-10 damla, tam dolu suluğa vererek uygulanır. 8 saatin sonunda su tazelenir. Ürünün SKT kontrol edebilir misiniz? Bu tarz ürünlerin geçmiş olmaması lazım.
Gerçekten vitaminse derken direk onu kastetmiştim bende Doğanay bey. Maalesef üretimine şahit olduğum bir kaç marka vitamin adı altında petshoplarda satılıyor. Skt si geçmemişse kullanılır, zararı olmaz belki ama yararda beklenmemeli.

Oyla 0