Vitamin kullanımı konusunda yardım

GülşahKandemir

Forum Sakini
Arkadaşlar Röhnfried'in taubenfit e 50 vitaminini aldım. Kuşlarıma yuvalığı takmadan önce vermek istiyorum. Açıklamasında beş gün verin diyor. Suluklarına kaç damla atacağımı bilmiyorum. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca gerwit w ve entrobac ta aldım. Bunları hangi zamanlarda, kaç damla vermeliyim?

Peki firmalar ozaman neden dolap da saklayın yazmiyor gervit i bir oda sıcakliginda saklayım birde buzdolabında saklayın arasindaki fark gözle görülecek derce deneyin bi

Oyla 0
Peki firmalar ozaman neden dolap da saklayın yazmiyor gervit i bir oda sıcakliginda saklayım birde buzdolabında saklayın arasindaki fark gözle görülecek derce deneyin bi
Hep dolapta tutuyorum takviyeleri yemleri ağızları güzelce kapanmış bir şekilde.. Hiç sorun olmadı. Dışarıda tutarsak bozulma ihtimali yüksek.

Oyla 0
Yanlış bilgi paylaşımı yapmak istemiyorum ancak nekton ya da rohnfried markasından birisinde buzdolabına koymayın tarzında uyarı var bence karanlık bir yerde oda sıcaklığında muhafaza etmek yeterlidir.
(Nektonmus resmi ekledim)

Ekli dosyalar

• IMG_20210126_193651.jpg
    IMG_20210126_193651.jpg
    169.7 KB · Görüntüleme: 9
Oyla 0
Yanlış bilgi paylaşımı yapmak istemiyorum ancak nekton ya da rohnfried markasından birisinde buzdolabına koymayın tarzında uyarı var bence karanlık bir yerde oda sıcaklığında muhafaza etmek yeterlidir.
Haydaa. Net doğru bilgiyi nereden alıcaz peki. Her kafadan ayrı şey çıkıyor. İlk defa kullanıyorum röhnfried i.

Oyla 0
Kardesim üstünde ne yaziyor oku ona göre orda muhafıza et firmadan iyi bilecek halimiz yok :) nedio 25 derece oda sıcaklıgında saklayın ozaman neymis 25 derece oda sicakliginda sakliyoruz :)
Sadece gerwit w de yazıyor bu uyarı. O da 20 derece diyor. Benim odamın sıcaklığı 20-25 derece arası degişiklik gösterebiliyor. Sorun olurum ki?

Oyla 0
Bazı ilaç ve vitaminlerin önerilen ısılarda saklanması gerekebilir. Bazı ürünlerde de özellikle "buzdolabında saklamayın" uyarısı yer almaktadır. Genelde buzdolabında saklanmaması gereklidir uyarıları, ağzı her ne kadar sıkı olsada içinde ki nem oluşumunun bileşimine zarar verme gibi durumlarından kaynaklanır.

En doğrusu, firmanın önerdiği yönde muhafaza etmektir.

Bu da genelde birçok ürün için geçerli olan "serin ve kuru yerdir. Ve de ışık almayan..."

Oyla 0
Odama değil de salonda ki dolaba koydum. En ideal yer orası. Zaten kış ayındayız bozulacağını sanmıyorum. Yazın asla dışarıda tutmam.

Oyla 0
evet. Her ürün için uygun değil. Özellikle toz ürünler için serin ortam gerekir dolap değil. Likitler dolapta daha uygun. Kendi sitelerinin ürün tanıtımlarına bakmak gerekiyor.

Oyla 0
Kesinlikle kullana bilirsin kesin sonuc alirsin kizistirma döneminde ben bunu lt olarak alıyorum genelde ureticiler kullanır bunun üstüne baska takviye yok öyle söyleyim 2 tane favorim vardir biri versele lega digeri ise rofein dir ;)
Kullanımınız nasıl? Peş peşe 3 gün verin diyorlar sorun olur mu

Oyla 0
Kullanımınız nasıl? Peş peşe 3 gün verin diyorlar sorun olur mu
Bence ara ara verin. Peş peşe verin diyeni görmedim fakat bir kez peş peşe 4 gün kullanmıştım kuşun bağırsaklarını bozdum sanırım ishalimsi, sulu bir dışkı gördüm erkek kuşumda? Neyse ki Entrobac'ın faydasını orada gördüm ? Bu arada kuşum da kızıştı, ilaç işe yarıyor evet. Demem şu ki birer-ikişer gün ara vererek kullanırsanız bir sıkıntı yaşamazsınız, hem de istediğiniz etkiyi alırsınız?

Oyla 0