Vitamin tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan avseque
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

avseque

Forum Sakini
Merhabalar herkese. Düzelmeyen dışkı konusu vardı hatırlarsanız. Onun sahibiyim. Bir dişi ve bir erkek kuşum vardı. Sürekli tekrarlayan dışkı problemleriyle uğraştım uzun süre. Buradaki arkadaşlar da sağolsunlar çok yardımcı oldular. Erkek kuşum öldü… O öldükten sonra dişi kuşumun dışkıları düzelmeye başladı. Arada iz bırakan yada sulu dışkılama oluyor ama takip edip probiyotik ve vitamin desteği yapıyorum hemen. Probiyotik olarak cactus-zyme kullanıyorum. Vitamin olarak da Versele laga omnivit.
Sorum ise Elimdeki omnivitin skt dolmak üzere. Bu markayla mı devam etsem yoksa önerebileceğiz başka marka var mı?

Omnivit iyi bir üründür ancak çok fazla seçenek var. İçerikleri karşılaştırıp nihai karari vermek gerekiyor. Şahsi olarak versele laga katkilarinin bir çoğunu ben gereksiz buluyorum. Ticari olarak gruplanip, isimlendirilmisler gibi. Bu nedenle daha çok quiko, tolyamin, nekton, rohnfried gibi markalarin ürünlerine yöneliyorum

Oyla 0
Omnivit iyi bir üründür ancak çok fazla seçenek var. İçerikleri karşılaştırıp nihai karari vermek gerekiyor. Şahsi olarak versele laga katkilarinin bir çoğunu ben gereksiz buluyorum. Ticari olarak gruplanip, isimlendirilmisler gibi. Bu nedenle daha çok quiko, tolyamin, nekton, rohnfried gibi markalarin ürünlerine yöneliyorum
Teşekkür ederim

Oyla 0