Vitamin

firatfirat

iyikus.com Üyesi
Kuşlarım ciftlesmeye başladı Ozzy Goldvit verdi petshopcu sizce nasıl ? Daha iyisi var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20210219_141011.jpg
    IMG_20210219_141011.jpg
    240.1 KB · Görüntüleme: 4
Elimde " Avisol A vitamini"var içinde A-D-C-E vitaminleri bulunuyormuş.. bu nasıl hocam ? Buda olmazsa söylediklerinizi Alacam
Bide kaç günde bir full dolu suya kaç damla olduğunu da yazarımısınız Lütfen..

Oyla 0
Elimde " Avisol A vitamini"var içinde A-D-C-E vitaminleri bulunuyormuş.. bu nasıl hocam ? Buda olmazsa söylediklerinizi Alacam
Bide kaç günde bir full dolu suya kaç damla olduğunu da yazarımısınız Lütfen..
Yukarıdaki vitamin daha iyi, petshop ürünleri kapsamlı ve etkili ürünler değil genellikle.

Oyla 0
Elimde " Avisol A vitamini"var içinde A-D-C-E vitaminleri bulunuyormuş.. bu nasıl hocam ?
Ben de cahillik zamanlarımda kullanmıştım bi ara:) Ürünü baltalamak istemem ama açıkçası pek bir faydasını görmedim ve içeriği de pek zengin değil. Yine de Ozzy'den iyi diyebilirim. Fakat bütçen varsa gervit-w alman çok daha mantıklı olur. Çünkü etkisiz vitamini kullansan ne olur kullanmasan ne olur:)

Oyla 0
Ben de cahillik zamanlarımda kullanmıştım bi ara:) Ürünü baltalamak istemem ama açıkçası pek bir faydasını görmedim ve içeriği de pek zengin değil. Yine de Ozzy'den iyi diyebilirim. Fakat bütçen varsa gervit-w alman çok daha mantıklı olur. Çünkü etkisiz vitamini kullansan ne olur kullanmasan ne olur:)
Bende cahillik donemimin zirvesindeyim hangi petshopa gitsek elindeki neyse onu öneriyor şimdi söylediğiniz ürünü Gervit-W siparişini veriyorum.. nasıl kullanacağımı da yazar mısınız lütfen? Haftada kaç kere kaç damla ne kadar suya ??

Oyla 0
Bende cahillik donemimin zirvesindeyim hangi petshopa gitsek elindeki neyse onu öneriyor şimdi söylediğiniz ürünü Gervit-W siparişini veriyorum.. nasıl kullanacağımı da yazar mısınız lütfen? Haftada kaç kere kaç damla ne kadar suya ??
Haftada 2 kez vermeniz yeterli olur. Ancak bunu ard arda değil de 3-4 günde bir vermelisiniz. 100cc suluğa 8 damla en ideali olur :giggle:

Oyla 0
Oyla 0
burdan alabilirdiniz satıcı çok daha güvenli
Evet ben de aynı şeyi yazacaktım sonra yanlış anlaşılmasın diye vazgeçtim:D Ürünü çok titiz ve damlalıklı şişede gönderiyorlar. Böylelikle zahmetsiz ve kolay şekilde kullanabiliyorsunuz. Gönderilen ürünü de aşağıya bırakayım :giggle:Screenshot_2021-02-19-23-42-45-526_com.google.android.apps.photos.jpg

Oyla 0
Oyla 0