Vitaminleri kullandım ama faydası olmadı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enes153
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes153

Forum Sakini
Arkadaşlar dişi sultan papağanımın kafası kelleşti(lutino değil)Bende mutavit,gervit w
Bt amin forte kullanıyorum 2,5 aydır ama bir faydası olmuyor ne yapmalıyım eşi bizden kıskanıp vurabiliyor bundan dolayı olabilir mi? ara sıra tüy kapsülleri çıktığını görüyorum ama sonra kayboluyor patlayıp tüylenme yapmıyor ne yapmalıyım.

Erkek tekrardan çekiyor ya da dişi kendisi uğraştığı için kapsül dönemindeyken döküyor olabilir. Kızgınlık kaynaklı olmakta genelde. Bir süre idare edilmelidir.

Oyla 0
Erkek tekrardan çekiyor ya da dişi kendisi uğraştığı için kapsül dönemindeyken döküyor olabilir. Kızgınlık kaynaklı olmakta genelde. Bir süre idare edilmelidir.
Doganay Bey bu tarz bir davranis muhabbet kuslarinda da gozlemlediniz mi? (Surekli kendi ugrasmasi ve patlatmadan dokmesi, stres kizginlik kaynakli)

Oyla 0
Muhabbet kuşları daha çok mineral ve iyot eksikliklerinde bunu yapiyor. Nadiren kuluçka öncesi eşini yolar mubisler

Oyla 0
Sorun yok o zaman vitaminlere devam edeyim.Şimdiye kadar 10gram mutavit bitti bir daha aldım şimdi.Kullanım şeklim şu şekilde silme çay kaşığının 3 de ikisi kadar mutavit hafta da bir bt amin forte ve gervit w yi 5 damla bt amin forte 3 damla gervit w olarak veriyorum.Hafta da bir kullanımda sorun yok değil mi not:suluklarım normalden küçük ve bunları her iki suluk içinde yapıyorum

Oyla 0
vitaminleri haftada ikiye çıkartınız +1 günde probiyotik ekleyiniz. Probiyotik vitamin kadar önemli

Oyla 0
Ortalama 0,3-4 g arasi kullanmak lazım. Çay kaşığının yarisindan daha az

Oyla 0