Yardım edin lütfen

Mehtap yğmr

Yeni Üye
Arkadaşları bugün sultan papağanıma çeşmeden su içirdim ama kendisi çeşmeye doğru elimden giderek içmeye başladı daha sonra dışkısını 2 defa su şeklinde yaptı kuşum 2 senedir bizimle ve biraz kabarık durduğunu fark ettim ve onu her kafese koyduğumda yere iniyor ve kafeste gagasının üstünde sürekli hızlı hızlı geziyor yardım lütfen acaba bi sorun mu ca

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Su içme sonrası ya da kafes dışında hareketliyken sıvı şekilde yapabiliyorlar. Bunu normal görebiliriz. Kafes dışında kalmak istediğinde bu bahsettiğiniz hareketi çok yapıyorlar. Banyoluk takmanızı öneririm birde.

Oyla 0

Mehtap yğmr

Yeni Üye
Su içme sonrası ya da kafes dışında hareketliyken sıvı şekilde yapabiliyorlar. Bunu normal görebiliriz. Kafes dışında kalmak istediğinde bu bahsettiğiniz hareketi çok yapıyorlar. Banyoluk takmanızı öneririm birde.
Öyle mi birde sadece beni görünce yere inip hızlı hızlı geziyor çünkü sadece ben koyabiliyorum kafese

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kafesten çıkmak istediğinde, kimi zamanda stres altında hissettiğinde hızlı ve tempolu koşuşlar görünüyor. Genelde bu hareket kafese koyduktan sonra oluyorsa büyük ihtimalle çıkmak istediğindendir.

Oyla 0