Yavru muhabbet kuşu hastalığı

nurgulserr

Yeni Üye
IMG-20221117-WA0024.jpegYavru kuşumun bir sıkıntısı var sol ayağını kullanamıyordu zaten ama 2gündür hasta karnı da şiş gözüküyor ne sıkıntısı var bilmiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz

Tedavi edilmesi gereken bacak problemi var. Buna bağlı olarak kullanılan taban malzemesi minik darbeler almasına katkı sağlamış gibi ya da bağırsak yapmış kuş. Ebeveynlerden bulaşan bir bakteri sorunu olsa gerek. Şiş dediğiniz kısmı çeker misiniz? bir de düz bir zeminde yürümesini videoya alıp paylaşır mısınız?

Tedavi edilmesi gereken bacak problemi var. Buna bağlı olarak kullanılan taban malzemesi minik darbeler almasına katkı sağlamış gibi ya da bağırsak yapmış kuş. Ebeveynlerden bulaşan bir bakteri sorunu olsa gerek. Şiş dediğiniz kısmı çeker misiniz? bir de düz bir zeminde yürümesini videoya alıp paylaşır mısınız?
Bugün çok kötü yürüyemiyor düz zeminde falan sadece yatıyor sola devrik şekilde şiş olan kısmı için de görsel bırakıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20221117_171957.jpg
    IMG_20221117_171957.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 8
Muhtemelen gün içinde kaybedersiniz :( Anne babaya yumuşak gıdalar veriliyor mu, mama gibi?
Başka kardeşi var
Hayır mama vermedim hiç tek ve ilk yavru bu da şırıngayla beslemeyi deneyeceğim veterinerler bakmadı bile ben anlamıyorum dedi 2kişiye götürdüm yine de deniycem kaybetmemek ümidiyle ama pek şansı yok gibi

Hocam son bir ümit elle besleme ile antibiyotik tedavisi uygulansa, iç organlar iflas ediyor gibi değil mi belki dönebileceği bir noktadadir

Hocam son bir ümit elle besleme ile antibiyotik tedavisi uygulansa, iç organlar iflas ediyor gibi değil mi belki dönebileceği bir noktadadir
İlginiz için çok teşekkür ederim belki bilinçsizlikten belki geç kalmışlık bilemiyorum ama denedim fark ettiğim andan beri bi şeyler öldü az önce ilk yavruydu kısa sürede bağlanmışlık olmuş üzgünüm gerçekten

İlginiz için çok teşekkür ederim belki bilinçsizlikten belki geç kalmışlık bilemiyorum ama denedim fark ettiğim andan beri bi şeyler öldü az önce ilk yavruydu kısa sürede bağlanmışlık olmuş üzgünüm gerçekten
Maalesef hepimizin başından geçen üzücü durumlar acı ama tecrübe katabiliyor😔 önemli olan bundan sonrası anne baba üzerinde durun bu durum bundan sonraki yavrular için de tehlike olabilir, bakim beslenme konularını gözden geçirin burada bununla ilgili faydalanabileceginiz bilgiler var, umarım bundan sonrası daha iyi olur🙏