Yem, Mama ve Diğer Ek Ürünleri Hep Beraber İnceleyelim

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yem, Mama ve Diğer Ek Ürünleri Hep Beraber İnceleyelim
5762
Bildiğiniz gibi kuşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken türlü türlü ürünle etkileşim halinde oluyoruz. Kimisi hakkını verirken kimi üründe verdiğimiz fiyatı performansa dönüştüremiyor. Bu kategorimiz uzun zamandır olmasına rağmen beklentimin altında bir seyir izlediğinden, sizlerden ufak bir isteğim olacak.
Rica etsem kullandığınız ürünleri günlüğünüzde ele alır gibi ya da istediğiniz şekilde bir makale yazabilir misiniz? Birde kullandığınız ürünü tanımlayabilmemiz adına varsa kabından ve içeriğinden 1-2 fotoğraf ekleyerek ürün tanıtımı yapabilir misiniz?

Biliyoruz ki canlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak hepimizin sorumluluğu. İyi bir ürüne iyi, yetersiz olanı da belirterek bilgi transferi sağlamayı kendi adıma ve iyikus.com'u ziyaret eden tüm kitle için isterim. 5-10 dk zaman ayırarak konu hazırlayabilirsiniz. Konu açma konusunda fikri olmayanlar için anlatımlı paylaştığım bir başlık mevcut;

Konuyu açmanızı istediğim kategori linki ve örnek tanıtımlarda orada yer almaktadır.

Belli mi olur beklenti üstü bir ilgi olursa bunu yarışmaya bile çevirebiliriz :)

Ben piyasada Quik gibi ucuz ürünleride kullandım. Vitacraft gibi ürünleride kullandım. Ucuz yemlerden uzak durmalı. Vitacraftın sade yemini bulamadım ballı olmasından dolayı devamlı kullanıma uygun görmedim. Vereselega markada 100de 5 aspur diyor. Bence pahalı bir üründe çok az aspur oranı . Mammamia markasının kendi yemini aldım internetten. Üzerinde son kullanma tarihi ileri olmasına rağmen 1 ay içinde kurtlandı. En memnun kalmadigim yem buydu. Şuan vivid marka kullanıyorum. Güvendiğim petshoptan taze olduğuna güvendiğim için açık alıyorum. Aspur oranı güzel. Tohumlarda çeşitli. Ben içerisine bir miktar daha aspur, Nijer ve perilla karistiriyorum. Sizede öneririm. Birde g50 marka yem kaliteli. Ancak minimum 5 kilo satılıyordu son baktığımda.

Ben piyasada Quik gibi ucuz ürünleride kullandım. Vitacraft gibi ürünleride kullandım. Ucuz yemlerden uzak durmalı. Vitacraftın sade yemini bulamadım ballı olmasından dolayı devamlı kullanıma uygun görmedim. Vereselega markada 100de 5 aspur diyor. Bence pahalı bir üründe çok az aspur oranı . Mammamia markasının kendi yemini aldım internetten. Üzerinde son kullanma tarihi ileri olmasına rağmen 1 ay içinde kurtlandı. En memnun kalmadigim yem buydu. Şuan vivid marka kullanıyorum. Güvendiğim petshoptan taze olduğuna güvendiğim için açık alıyorum. Aspur oranı güzel. Tohumlarda çeşitli. Ben içerisine bir miktar daha aspur, Nijer ve perilla karistiriyorum. Sizede öneririm. Birde g50 marka yem kaliteli. Ancak minimum 5 kilo satılıyordu son baktığımda.
Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Ben de aynı senin gibi düşünüyorum. Her dediğine katılıyorum.