iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

Yeni Eşle Kavga

GüzelKuş

Veteran
Mesajlar
2,166
Çözümler
3
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Merhabalar, 5-6 aylık dişi kuşuma yoğun geçecek bi seneden dolayı sıkılmaması için yeni bir kuş aldık dün, hem arkadaş hem eş olsun diye. Kuşçuya gittik birisiyle iyi anlaştı onu aldık bir gece kaldı çok kavga ettikleri için geri götürdüm ve bu yeni erkeği aldım. Sorun şu kuşçuda gayet güzel 20 dakika boyunca oynaştılar öptüler birbirlerini felan olur bunlar dedik ve aldık geldik, arabada felanda gayet iyiler öpüyorlar felan ama evde bizim kız hayvana huzur vermedi dünden beri, her dakika bi kavga yok ama yeni erkek sürekli gelip sevmeye öpmeye çalışıyor bizimki kovalıyor kavga ediyor. Daha yeni olduğu içinmidir alışırlarmı daha? birde yeni erkek sürekli ötüp bağırıyor nedeni nedir acaba?
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
14,382
Çözümler
77
Puanları
268
Yaş
30
Konum
Ankara
Bu süreci iyi gözlemlemek gerekiyor. Petshopların kuşlar için uyuşturucu bir etkisi var. Birçok kuş olduğu için kendilerini güvende ve iyi hissediyorlar. Koşullar ne olursa olsun. Bu yüzden yanaşmışlar, iyi anlaşmışlar olabilir. Genelde ilk durum pek değişmez. Erkek kuş kaç aylık? Anladığım kadarıyla hazır bir erkek fakat dişi kuşunuzun biraz zamanı var. Anlaşırlar desem doğru birşey diyemem. Bir süre ayırılabilirler. Erkek kuşun bağırma sebebi çiftleşmek istemesinden
 
Üst Alt