Yeni kafes

Ninjaminiş

iyikus.com Üyesi
Kızlarımızı ayırdik tünek önceki kafeste plastikti yorumlardan hepsini okumuş hatmesmis biri olarak ağaçtan tünek aldım ayakları için daha yararlı olacağından oyuncak vs daldari ve mama olarak garden mix aldim iyidir sanırım.Kafeste eksik olan mineral blok enerji blok ve mürekkep balığı kemiği dışında başka ne almam lazım hafta bir bazen 2 yumurta sarısı veriyorum iki günde bir vitaminli su veriyorum.probiyotik şuan için kullanmama gerek var mı ve sürekli kaşınıyorlar parazit için sprey almam gerekli mi ve kuş kumu aldım sindirimi için iyi diyordu nasıl kullanmam gerekli teşekkür ler

Oyuncaklarınızın aynasız olmasına özen gösterin.Yem olarak garden mix öneren arkadaşlarımız var, problem yok. Daha sonra değiştirmek istediğiniz de öneri isteyebilirsiniz. Kuş kumunu yemlik içinde sürekli bulundurmanız da bi sakınca yok. Kuşlarınız da bit olduğunu düşünüyorsanız ya da bunu belirlemişseniz "Vilmectin" kullanabilirsiniz. Şırıngayla 1 damla ense dibine damlatmanız kafi. Onun dışında şu anlık bi sıkıntı gözükmüyor...

Oyla 0
Kumu bir suluk alıp içine koyabilirsiniz ya da yemlik alıp onada koyabilirsiniz.

Oyla 0
Ayrı koyuyoruz yani ben yeminin içine karıştırırin diye düşünmüştüm . evet oyuncakları aynasız aldım okumuştum forumlarda .Vilmectin ensesine bir damla sanırım değilmi öyle birşey okumuşlltum.Daldari acaba ne kadar sürede vereceğiz

Oyla 0
Ayrı koyuyoruz yani ben yeminin içine karıştırırin diye düşünmüştüm . evet oyuncakları aynasız aldım okumuştum forumlarda .Vilmectin ensesine bir damla sanırım değilmi öyle birşey okumuşlltum.Daldari acaba ne kadar sürede vereceğiz
Yeminin icine karistirinca kumlar alta cökuyor. Önerim gagalı suluk alıp icine doldurun.

Oyla 0
Hafta da bir daldarı verebilirsiniz. Arkadaşın önerdiği gagalı suluğa da koyabilirsiniz. Bildiğimiz yemliğe de koyabilirsiniz.

Oyla 0