Yeni muhabbet kuş hkk..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Çirkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Çirkin

iyikus.com Üyesi
Merhabalar forum da yeniyim ayriyetten kuş beslemektebde yeniyim :) yeni nir muhabbet kuşu aldim.satici 2 aylik oldugunu soyledi ismi çirkin ama benim icin cook tatli bir kuş :) alali 9 gun oldu kafesin icinde ele geliyor ama kafesin disinda parmagmi goturdugum de geri geri kaciyor bunun icin ne yapabilirim. Bir de kafesden disari cikmak istemiyor kapagni aciyorum ama onune geliyor dikiliyor hic cikmiyor sadece muhabbet kuşu sesi acinca disari adim atiyor. Kuş beni gorunce kafesin içinde saga sola koşşun kafesden disari cikmak istesin die hareketlensin istiyorum ama beni gorunce hic bir tepki vermiyor. Lutfen bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse cook mutlu olurum simdiden tesekkur ederim :)

Maşallah çok güzel bir kuş.Zamanla alışacaktır.Bir de aklıma birşey geldi acaba kafesten çıktığında konacak yeri kısıtlı mı?Ya da onun çekinmesine neden olacak bir şey mi var ?Bunlar da neden olabilir çıkmaya çekinmesine.
Kısıtlı degl istedigi her yene konabilir yani konucagi yer cok. Ama alisicak gibi duruyor. Kafesde parmaga geliyor kafes disinda nedense parmaga gelmiyor geliyo da zor geliyor geri kaca kaca geliyor

Oyla 0