Yeşil Erkek Kuşa Ne Renk Dişi Alayım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akifcik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akifcik

Veteran
Şuan elimizde Yerli Yeşil Erkek bir kuş var. Kızgın olduğu için pek eş seçeceğini sanmıyorum:) Screenshot_2021-04-03-13-06-43-756_com.android.chrome~2.jpg
Ona kızgın bir dişi almak istiyorum, yavruları da renkli renkli çıksın istiyorum da. Bu çaprazlamaların bir kaidesi var mı? Yoksa ne alırsam alayım genlerle alakalı mı ? Siz hangi renk al dersiniz?

Yav biride çıkıp dememişki ne saçmalıyorsun sen gardaş? :D Kanka bırak bu işleri çoluk çocuğun kafasını bulandırma ;)
Cidden mi ya.. Ben de baktim sağda solda böyle bir yazılar bulamadım. Ama Murat Abi yalan söylemez niye söylesin diye inanmıştım ? Gelir şimdi şaka yaptım Akifim der?

Oyla 0
Bende bir parazit olduğunu anlamıştım.Hiç böyle bir bilgi bulamadım

Oyla 0
Cidden mi ya.. Ben de baktim sağda solda böyle bir yazılar bulamadım. Ama Murat Abi yalan söylemez niye söylesin diye inanmıştım ? Gelir şimdi şaka yaptım Akifim der?
?? Ya bunun yalanla ne alakası var, takılayım dedim. Baktım hepiniz düştünüz? Hoşuma gitti sürdürdüm.

Baya güldüm ama Akifim ❣?

Blackwings var birde, kanatları siyah olan mutasyon. Sinirlendiklerinde kanatlarını saniye de 1345 defa çırpabilirlermiş. Ve bu serilik, amazon ormanlarında bulunan en zehirli tür olan, braksaymus adlı memeli bir etobur canlının 3500 k değerinde olan zehir akışının 2 katı kadarını her kanat çırpışında ortama yayılmasına neden olurmuş. Bu nedenle avcılığın yasak oldupu sandiago ormanlık alanlarında takalanan bu kuşların kanatları kesilirmiş. Briffing üniversitesinde doktorların geliştirdikleri biyonik kanatlar takılırmış. Böylelikle soylarının tükenmemesi sağlanırmış. Bu da ek bilgi olsun.

?

Oyla 0
Yakın zamanda kolumdan et kopardı, gece kontrol için girmiştim odaya. Gece görüşleri muazzam, dalgınlığıma geldi. Işıkları kapatıp kafes içinde oyuncağı parçalamış, onu alayım dedim. Sonrası direkt saniyesinde bileğime yakın kolumdan ısırdı. Tabi hastaneye gittim ne olur ne olmaz diye, tetanoz yaptırdım.

Ekli dosyayı görüntüle 15390

1 ay oldu, yeni yeni iyileşti...

Böyle göründüğüne bakmayın, 2 cm derinliği falan vardır yani, baya kan aktı. Normal bir acı değil...Acı eşiğim yüksektir normalde ama, kana toksik etki yaratan bir salya bırakıyolarmış, bu yüzden tetanoz yaptırdım zaten. İnanılmaz büyük bir acısı vardı bu küçük ısırıkta. Gerisini siz düşünün...
ulan varya Kendi kendime bu sinek ısırığı diyorum.

@Muratsani Hocam yanlış kişiye bulaştınız bunun intakımını alacam ?

Oyla 0
?? Ya bunun yalanla ne alakası var, takılayım dedim. Baktım hepiniz düştünüz? Hoşuma gitti sürdürdüm.

Blackwings var birde, kanatları siyah olan mutasyon. Sinirlendiklerinde kanatlarını saniye de 1345 defa çırpabilirlermiş. Ve bu serilik, amazon ormanlarında bulunan en zehirli tür olan, braksaymus adlı memeli bir etobur canlının 3500 k değerinde olan zehir akışının 2 katı kadarını her kanat çırpışında ortama yayılmasına neden olurmuş. Bu nedenle avcılığın yasak oldupu sandiago ormanlık alanlarında takalanan bu kuşların kanatları kesilirmiş. Briffing üniversitesinde doktorların geliştirdikleri biyonik kanatlar takılırmış. Böylelikle soylarının tükenmemesi sağlanırmış. Bu da ek bilgi olsun.

?
Aynen aynen bendede var bidene.
Fotoğrafını koyayım merak edenler için

Screenshot_20210404_221751.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210404_221751.jpg
    Screenshot_20210404_221751.jpg
    117.8 KB · Görüntüleme: 0
Oyla 0

Hayır ben o rüyayı gördüğüm gece ya kalp krizinden ölseydim vicdanın sızlamayacak mıydı ? Yahu hiç korkulacak bir şey de değil neden rüyama girdi anlamadım. Lanetli bir kuş olabilir mi?

Oyla 0
Kaynak: "Muratsani'nin kolundaki 1 aydır iyileşmeyen yara"?

Oyla 0
Bende tam tersini yaptım yeşil olan dişi kusuma painted bir erkek aldım ama daha öncesini ikisininde bilmiyorum çiftleşme durumu olduktan sonra çıkacak yavrular ne olacak merak konusu

Oyla 0
Ceza olarak kuşu bana göndermen gerekiyor belki o zaman affederim? @Muratsani
Kuş muş yok yahu, mama yerken azı yüzü lekeli falan olmuş, @MecHuLBeY Bana sat dedi, 400 e ona sahiplendirdim. O da gerçeği anlayınca geri verdi bana. Parasını sokak hayvanları için harcamıştım. Bu nedenle para da hiç oldu. O da intikam için ücretsiz vermemi söyledi. Olay bu.

Töbe töbe...

Şaka bi yana, blackface falan yok:) İstersen çek yavru veririm ama ?

Oyla 0