Yine aynı youtube kanalı :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umit.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umit.

Yönetici
Moderatör
Ben bu kanalı takip etmiyorum normalde videosu denk gelirse bakıyorum sadece. Bir yandan diyorum adam bilgisi olduğu kadar hayvanları iyileştirmeye çalışıyor, bir yandan da o kadar saçma sapan işler yapıyorki yani ne desem bilemiyorum...

Kursak mantarında etkili ilaçlar diye video paylaşmış bakayım dedim neymiş. Pantex holland'ın orni tab diye bir ilacı. Etken maddesine baktım doksisiklin :)

Screenshot_2.png

öyle bir kesim ki tarihi eser forumlar, yanlış bilgi veren sayfalardan kaynaklı inanılmaz bir kirlilik var. Şaşırmıyorum :(
Hayır kuşlarda en çok rastlanan hastalıklardan biri olmasına rağmen bu denli hata :(

Bahsettiğiniz durumdan ziyade;

Yaptığı eyleme, emeğine vs.vb. saygı duymayan insanları izlemeyi tercih etmiyorum ekstrem bir durum olmadıkça.

Yaptığın videolardan para kazanıyorsun, garip kafeste tedavi başlatıyorsun, dağınık kirli ortamlarda video yayınlıyorsun. Yazık.

İnsanlar bu tür videoları örnek alabiliyorlar, ve kanıksama olayı çok tehlikelidir.

Bu sebeple, Ünalın kanalını beğeniyorum. Gerek üslup, gerek düzen, gerek özveri vs.vb... Youtube kanalları içerisinde en doğrusu.

Bu sebeple saygı duyuyorum olabildiğince? Eksik şeyleri elbette bulunur. Ama yaptığı işe saygı duyması güzel bir durum.

Bahsettiğiniz durumdan ziyade;

Yaptığı eyleme, emeğine vs.vb. saygı duymayan insanları izlemeyi tercih etmiyorum ekstrem bir durum olmadıkça.

Yaptığın videolardan para kazanıyorsun, garip kafeste tedavi başlatıyorsun, dağınık kirli ortamlarda video yayınlıyorsun. Yazık.

İnsanlar bu tür videoları örnek alabiliyorlar, ve kanıksama olayı çok tehlikelidir.

Bu sebeple, Ünalın kanalını beğeniyorum. Gerek üslup, gerek düzen, gerek özveri vs.vb... Youtube kanalları içerisinde en doğrusu.

Bu sebeple saygı duyuyorum olabildiğince? Eksik şeyleri elbette bulunur. Ama yaptığı işe saygı duyması güzel bir durum.

Ünalcığın zannetin dime :) Yok yok ona bişey demedik :D

Ya ben bir şey söylemek istiyorum. Mesela İyikuş da bu konuyla ilgili harekete geçse. Mesela Ünal Vlog gibi, Evkuşları gibi, ne bileyim Sacitk gibi kuşlarla ilgili bilgi veren kısa/uzun videolar yayınlasa. İyikuş'un var mı acaba öyle bir kanalı? Aslında yapılabilir.

Ya ben bir şey söylemek istiyorum. Mesela İyikuş da bu konuyla ilgili harekete geçse. Mesela Ünal Vlog gibi, Evkuşları gibi, ne bileyim Sacitk gibi kuşlarla ilgili bilgi veren kısa/uzun videolar yayınlasa. İyikuş'un var mı acaba öyle bir kanalı? Aslında yapılabilir.
Selamlar, kanalımız maalesef bu anlamda yok. Olsa iyi olurdu tabi 🤗