Yolculuk hakkında

GülşahM.

Forum Sakini
Arkadaşlar bu cumartesi veterinere kontrolümüz vardı fakat biliyorsunuz ki bu aralar havalar hep yağmurlu taşıma çantası ile götürüyorum fakat yağmur olumsuz etkiler mi daha önce bu deneyimi yaşayıp olumsuz etkilenen oldu mu?

hocam sorun olmayacaktır. Taşıma çantası yerine sığabileceği minik bir kutu da olabilir. Gerekli önlemleri alırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız

hocam sorun olmayacaktır. Taşıma çantası yerine sığabileceği minik bir kutu da olabilir. Gerekli önlemleri alırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız
Hocam siz Ankara da mı oturuyordunuz Koru durağında inecekmişim hangi metro geçiyor bilginiz var mı? Metroyla gidersem yağmurdan daha az etkilenirim diye düşündüm

Koru durağı son durak değil mi? Çok sık metro kullanmıyorum 🤗 metro ile evet daha güvenli bir yolculuk olacaktır

çok çabuk etkilenmiyorlar. Sorun olmamıştır muhtemelen
Camın karşısında durmaya çalıştım hava akımı kapansın diye gerçi benden ne kadar kapanır o ayrı jshshshs ama şuan aynılar bi değişiklik fark etmedim sorun olmadı sanırım🤗uyanır uyanmaz baktım iyiler Allaha şükür 🤗

Taşıma çantası rüzgarı engelliyor sanırım ama hayvanları acayip bunaltıyor 2 si de sürekli pişmiş vaziyetteydi cam açmak lazımdı yani veterinere gittiğimde elime aldım vücut ısıları ateş gibiydi ☹️sanırım taşıma kafesleri daha iyi