Yumurta konturolü

Mehmet yavuz

iyikus.com Üyesi
Diğer konularda söylediğim gibi dişi iki yumurta yaptı 11 gün oldu ama kontürol etmedim biraz araştırdım dişi boş yumurtasını yermiş kontrol edeyimi sizce

Genelde yemezler. Eğer yetersiz besleniyor ise ya da stres altında olursa yumurtaya zarar veriyor. Kimi kuştada huy olarak var ama nadir. Işık kontrolü yaptınız mı? Yumurtalar 18. gün çıkıyor.

Oyla 0
Genelde yemezler. Eğer yetersiz besleniyor ise ya da stres altında olursa yumurtaya zarar veriyor. Kimi kuştada huy olarak var ama nadir. Işık kontrolü yaptınız mı? Yumurtalar 18. gün çıkıyor.
Hayır yapmadım babam eski kuşçu sayılır yaparsan üzerine oturmaz dedi

Oyla 0
Zarar vermesine gelince onunda açıklaması var çıplak elinizle dokunmayın ten kokusu yumurtaya sinmesin anne kokuyu almasınki sorun çıkmaz ümit ediyorum

Oyla 0
Bugün 15. Gün bazıları 15.gün çıkar diyor

Oyla 0
Hayır çıkmaz. 18 günden önce çıkmıyorlar. Çok nadir 17. gün çıkar. Bazen bu süre yumurta ısıtma durumuna göre 20. güne uzayabliyor. Tabi bu uzama da nadir olur.

Oyla 0