Yumurtadan çıkan yavru kuşu nasıl beslerim ?

xelil sultan

iyikus.com Üyesi
2 sultan çifdim var bugün yumurtadan yavru çikdi bu sabah aksam oldu üsdünde yatiyolar ama yem vermiyolar ben besleyimmi yavru için yemim yok yumurta sarisi veriyimmi

Merhaba konu başlığını düzenledim
Kuşların ilk Kulukcasi mi? İlk kulukcada bu durum olabiliyor bazen
Kuşların davranışı nasıl bilmiyorum bu yüzden kuşların nasıl bir tepki vereceğini siz bilirsiniz Evet isterseniz Yumurta sarısı ile besleyebilirsiniz
YouTube de bu konu ile ilgili videolar var

Merhaba konu başlığını düzenledim
Kuşların ilk Kulukcasi mi? İlk kulukcada bu durum olabiliyor bazen
Kuşların davranışı nasıl bilmiyorum bu yüzden kuşların nasıl bir tepki vereceğini siz bilirsiniz Evet isterseniz Yumurta sarısı ile besleyebilirsiniz
YouTube de bu konu ile ilgili videolar
Bugün birtane daha dolu yumurta vardi içinen ses geliyo çok şükür ins yarin çikar 😇

Kuluçka evredinde mutlaka elle besleme mamasi ve aparatını almanızı tavsiye ederim. Nutribird a21 olabilir

Bisey dicem bu erkek pap disiyi yuvaya hala sokturmuyo kendiside yavrunun yaninda duruyo üsdünede yatmiyo
Bende de aynı durum mevcut erkek dişiyi yatırmadı yumurtaya erkeği aldım dişi kendi yattı ve çıkardı yumurtayı ilk yavruyu oldurdu ama 3 tanesini büyütüyor.Erkeği ayrı bir kafese alın dişi tek başına besler.

Dünden beri beslemiş olmaları gerekiyor takviye olarak Doğanay hocamin önerdiği mamayı alın ve destek olun bu kulukcayi bu şekilde bitirmeye bakın