Yuvalık

Ahmetgr33

Forum Sakini
Benim dişi yumurtladiktan 4 5 gun sonra erkegi öldü sonra dişi tek başına büyüttü yavruları sonra yavrulari cikarttiktan sonra yeni erkek koyduk bir kac gun oldu kavga etmiyorlar cok ta yanasmiyorlar birbirlerine yuvalik takayimmi yoksa ciftlesmelerini bekleyeyim mi?

Dişi bagiriyodu hep acava yuvayi mi istiyo dedik taktik yuvayi kapisindahazirlik yapmaya basladi ama erkegi de kovalamaya basladi cikarayimmi?

Oyla 0
Bence Bir süre birbirlerine alışsınlar 1 ay kadar süre tanıyın kur yapmaya yem kusmaya başlayınca takarsınız

Oyla 0
Erkeğin olduğu kafese yuvalık ekleyin derim. Dişi oraya gitsin.

Emin olmak için soruyorum; şuan herhangi bir yavru yok değil mi dişinin olduğu kafeste?

Bağırma sebebi istemediği, rahatsız olduğu durumlarda sık gözlemleniyor. Bazende ilgi çekmek için yapıyorlar.

Oyla 0
Kafeste yavru yok
Erkeğin olduğu kafese yuvalık ekleyin derim. Dişi oraya gitsin.

Emin olmak için soruyorum; şuan herhangi bir yavru yok değil mi dişinin olduğu kafeste?

Bağırma sebebi istemediği, rahatsız olduğu durumlarda sık gözlemleniyor. Bazende ilgi çekmek için yapıyorlar.
kafeste yavru yok ve disi erkek ayni kafeste erkegi 5 6 gun once koydum disinin yanina sonra kavga etmediler simdide bagirinca yuvayi taktim sustu ve yuva hazirligi yapiyor ama daha erkek yuvaya girmedi.

Oyla 0