3. Kuluçka

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan melisatk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle bunu bilki seninle bu heyecanı yaşıyorum ve her soru sorduğunda benim o Deli gibi merakım geliyor aklıma 😍

Ben bütün kulukcayi bir kilo granül ile bitirmiştim bol bol kullanmıştım
Hemster talasinda ise bir kilo ile iki kulukca bitirdim
Malzemeye göre değişir senin kullandığın ürün ne
Çok sağolun hocam dün damarlanmayi görünce oturup ağladım sevinçten 😂 benimde ilk olunca elim ayağıma dolaşıyor çıkınca bişey olur mu diyiyorum yetersiz birşey olur mu diye telaslaniyorum 😂 Şimdi mısır granulu koydum az miktarda diğerlerini kabul etmedi atıyordu hamster talasi var elimde quik marka yavrular çıkınca onu kullanırım dedim 15 lt bende olan o zaman başka talaş almaya gerek yok bir tane fazladan folluk alicam başka ne almam gerek

hocam tek çift ise 15lt olanlar bir yıl üretime rahat yetiyor. Ekonomikse şuan quik 5 li set var 15lt*5 lik. 3 yıl düzenli onu kullandım ve hala bitmedi. Attım sonunda :D
Maşallah hocam benim gözüme küçük gelmişti sık sık değiştirmem gerekir diye düşündüm ben ama o yüzden küçük geldi sanırım 😂

Çok sağolun hocam dün damarlanmayi görünce oturup ağladım sevinçten 😂 benimde ilk olunca elim ayağıma dolaşıyor çıkınca bişey olur mu diyiyorum yetersiz birşey olur mu diye telaslaniyorum 😂 Şimdi mısır granulu koydum az miktarda diğerlerini kabul etmedi atıyordu hamster talasi var elimde quik marka yavrular çıkınca onu kullanırım dedim 15 lt bende olan o zaman başka talaş almaya gerek yok bir tane fazladan folluk alicam başka ne almam gerek
Follluk çok işe yarıyor almışken iki tane al derim

Vitaminler takviyeler tam mi ?
Daldari yoksa alabilirsin ben dişi içeride sıkılıyordur belki diye
Yuvalıkta iken daldari ve nane atardım delikten 😂 şimdi düşünüyorum da aç yuvaligi ver demi hapis muamelesi yaptım resmen 😂

Follluk çok işe yarıyor almışken iki tane al derim

Vitaminler takviyeler tam mi ?
Daldari yoksa alabilirsin ben dişi içeride sıkılıyordur belki diye
Yuvalıkta iken daldari ve nane atardım delikten 😂 şimdi düşünüyorum da aç yuvaligi ver demi hapis muamelesi yaptım resmen 😂
BT amin Forte var ama bu zamanda gerekli değil sanırım 😂 multivitamin ve probiyotik var şuan elimde

BT amin Forte tüy zamanında iken sadece doz arttırımı yapılıyor
Yanı her zaman haftada bir defa tüy döneminde haftada iki defa
Aa bende diyorum diğerlerinin ne çabuk bitiyor benim aldığımda tarihleri geçiyor boşuna atıyorum çöpe 😂 o zaman bende öyle yapım son soru hocam bu yavrular nasıl beslenecek benim yapmam gereken ne olucak bide kursak boş dolu nasıl anlarım daha erken ama çalışamıyorum aklımda kalıyor bu sorular 😂

Screenshot_20230414-221539.pngScreenshot_20230414-221531.pngsizce eksik bişey var mi sanki başka bişey daha almam gerekti yumurta çıktıktan sonra

Yarışmaya sponsorundan alsana Amazon güvenli mi bilemedim daha önce alışveriş yaptın mı ?
Bunlar yeterli bence

Anladım daha ince aldıysan sorun yok bende vitaminlerin bir kaçını hepsi burada dan alıyorum vitaminleri bundan sonra grpet.comdan alicam
Vitaminleri her yerden alamıyorum hocam orijinalden farklı bişey olabiliyor trendyoldan alıyordum sonra Karadeniz petten almaya başladım bunlar bitince sizin aticaginiz yerden almaya başlarim artık 🙂👍

Vitaminleri her yerden alamıyorum hocam orijinalden farklı bişey olabiliyor trendyoldan alıyordum sonra Karadeniz petten almaya başladım bunlar bitince sizin aticaginiz yerden almaya başlarim artık 🙂👍
Karadeniz pette güvenilir 😊
Bende güvenmiyorum BT -amin Forte yi hepsi burada dan aldım ama hala emin olamıyorum orjinalligi konusunda güvenli yerden almak en iyisi👍