Acil yardım kuşum kayboldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kubilay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kubilay

iyikus.com Üyesi
Papağanımı bugün dışarda uçsun diye fırlattım (normlade uçamıyor süzülüyor sadece)bı baktım baya baya uçmakla süzülmek arasında bişi yapıyor.Nereye indini görmedim can havliyle koştum bulamadım.Köydeyiz sağ sol heryer yeşil kuşta yeşil.Belki çalıların arasına girmiştir (dikenler falan baya bolca var) ve burdaki otlar uzun.Normalde evde iki üç ses yapardı.Baya baya bağırdım ses vermedi bulamadık.Acaba ne yapmalıyım acaba yaşıyorsa yarın yemek bulmak için ve su içmek için dışarıya yada dereye inme ihtimali var mıdır yada susuzluk ve açlıktan bağırır mı?
Bide diken batsa buna bişi olur mu ölümüne sebeb olabilir mi yada korkudan intihar edebilir mi lütfen acil cevap verin!!!!!
Not:Kuşum biraz tırsan ne görse korkuyo

Arkadaşlar her hayırda bir şer her serde de bir hayır vardır.kusum bulundu.Bı tane abi bulmuş yolun kenarında yeşilliklerin arasında 2-3 gün bakmış her şeyini almış ama benim olduğunu öğrenince bana getirdi.Ben hiç beklemiyordum çok mutlu oldum.Beni direk tanıdı elime aldım sevdim öptüm bişi yapmadı.Sizde ümidinizi kesmeyin.Tekrardan herkese iyi forumlar...

Vay be bu kadar zaman hayatta kalmış demekki :) Sevindim bulunmasına umarım bundan sonra dışarda uçsun diye fırlatmazsın :D

Oyla 0
Normalde benim kuşum uçamaz kanat tüyleri yeni yeni çıkıyordu.Sadece süzülüyordu.Ben o kadar gitceni tahmin etmiyordum.1-2 metre sonra aşşa iner diye düşündüm.Bizim burası karşıya göre yüksek baya bı yükseklik farkı var.O da bu farkı kullanarak süzüldü.Yeşil de bı kuş abinin çalılıkların arasında bulmasında bı mucize nasıl gördü.Artik diyecek bişi yok iyiki geri geldi.

Oyla 0