Aklımdaydı görmüşken sorayım dedim

Sayın ablaları, abileri bu fukara bebemin cinsiyetini biliyorum fakat ırkını bilmiyorum. Nedir necidir bu çingene bebesi :D
Şimdiden teşekkür eder ellerinizden öper çingenem :D
Oyy bu nasıl bir tatlılık ya tipe bak:love::D

Pakistan çok ufak kalır, Çek ise iri kalır bence çiçinin yanında.

Kanaatimce yerli normal mutasyon ya da opal kanat olarak görünüyor... Doğanay hocaya bakalım:)

Oyla 0
Oyy bu nasıl bir tatlılık ya tipe bak:love::D

Pakistan çok ufak kalır, Çek ise iri kalır bence çiçinin yanında.

Kanaatimce yerli normal mutasyon ya da opal kanat olarak görünüyor... Doğanay hocaya bakalım:)
Eklenen konuyu çok okudum ama şu desem yok ya ondan daha iri, şu desem yok ondan daha şöyle diyorum :D Kendi gibi cinsi de değişik :ROFLMAO:

Oyla 0
Eklenen konuyu çok okudum ama şu desem yok ya ondan daha iri, şu desem yok ondan daha şöyle diyorum :D Kendi gibi cinsi de değişik :ROFLMAO:
Haha sıkıntılı... Şöyle düşün; pakistanlar genelde serçe boyutunda diyebiliriz... Yerliler ise çoğunluğun beslediği tür, petshoplarda falan genelde yerli olur... Klasik boy:) 1 TL fazladan verip bir büyük boy isterseniz çek olabilir:)

Xxl isterseniz çek-ingiliz arası hollanda olabilir haha

Oyla 0
Haha sıkıntılı... Şöyle düşün; pakistanlar genelde serçe boyutunda diyebiliriz... Yerliler ise çoğunluğun beslediği tür, petshoplarda falan genelde yerli olur... Klasik boy:) 1 TL fazladan verip bir büyük boy isterseniz çek olabilir:)

Xxl isterseniz çek-ingiliz arası hollanda olabilir haha
Anladım :D Akşam akşam çığlık senfonisi dinledik acıkmış aç köpek kafese koyunca sustu, kendi bilmiyo sanki kafesin yolunu :cautious:

Oyla 0
Ya komşular işkence yapıyorum falan sanacak, ilgi arsızları :D sevmiyor biliyorum ama böyle yapınca elime alıp o göbüşünden öpesim geliyo :love:
:ROFLMAO: Biz de aynı,bütün gün dışarıda,5 dk kapıyorum bazen kafese.Bi hareketler bi acı acı sesler.Bilmeyen de zavallı hayvan dışarıya hasret der :) Zebil kuşlar gibi yapıyor kendini manyak :ROFLMAO: ben dayanamayıp sıkıştırıp öpüyorum valla,sonra bir kaçışı var;tüyler dağınık ciyak ciyak bağırıp kaçıyor elimden haha

Oyla 0
:ROFLMAO: Biz de aynı,bütün gün dışarıda,5 dk kapıyorum bazen kafese.Bi hareketler bi acı acı sesler.Bilmeyen de zavallı hayvan dışarıya hasret der :) Zebil kuşlar gibi yapıyor kendini manyak :ROFLMAO: ben dayanamayıp sıkıştırıp öpüyorum valla,sonra bir kaçışı var;tüyler dağınık ciyak ciyak bağırıp kaçıyor elimden haha
Sevildiklerini, neyi nasıl alabileceklerini biliyolar :D Bir süre sonra alışır kaçmaz belki :D Bizimki bıktı artık kafesin içine elimi uzatıp hop dediğimde bi ayağını avcuma atıp kendini bırakıyo :ROFLMAO:

Oyla 0
Sevildiklerini, neyi nasıl alabileceklerini biliyolar :D Bir süre sonra alışır kaçmaz belki :D Bizimki bıktı artık kafesin içine elimi uzatıp hop dediğimde bi ayağını avcuma atıp kendini bırakıyo :ROFLMAO:
Kesinlikle öyle :) hayatta gelmez ele bizim ki o şekilde,ben de kıstırıp kıstırıp seviyorum napayım :ROFLMAO:

Oyla 0