Albino ve Lutino Muhabbet Kuşu Cinsiyet Ayrımı

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
üstad teşekkürler. kafam baya karışmıştı. değiştirmeyi falan da düşünüyordum. siz eminseniz sıkıntı yok. birde beyazın gözleri kırmızı değil ama bembeyaz albino sanırım. eş tutarlarmı.
Süreçte anlaşırlarsa eş olabilirler tabi. Eminim cinsiyetlerinden :)

Benim kuşuma albino dediler ama albinolar düz renk oluyor ve kırmızı gözleri oluyor türünü anlayamadım ben erkek diyorum çoğu insan dişi diyor ve hiç ötmüyor elimi kafese soktuğumda ses çıkartmadan sadece kaçıyor. Kuşumun günde 1 dahi olsa ötesi için ne yapabilirim. Sizce niye ötmüyor.

Benim kuşuma albino dediler ama albinolar düz renk oluyor ve kırmızı gözleri oluyor türünü anlayamadım ben erkek diyorum çoğu insan dişi diyor ve hiç ötmüyor elimi kafese soktuğumda ses çıkartmadan sadece kaçıyor. Kuşumun günde 1 dahi olsa ötesi için ne yapabilirim. Sizce niye ötmüyor.
Internetten muhabbet kuş sesi diye arattir. Dinlet belki bir fayda

Buket Eker

Üye
3 aylık civarı muhabbet kuşumuz var albino cinsi olduğunu düşünüyoruz beyaz tüyler ve kırmızı gözleri var ancak ceresinin renginden cinsiyetini anlayamadık başta açık pembemsi bir görünümü varken renk değişmeye başladı bir fotoğraf yollarayarak sizin de görmenizi istiyorum

Ekli dosyalar

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Maşallah kuşunuz dişi. Kahvemsi bir açık pembeydi muhtemel o seyrelmiş olmalı. Kuş kesinlikle dişi.