Babasına aşık Fındık

Kuş Anasıı

Yönetici
Moderatör
Doğduğu günden beri babasına düşkün. 5.5 ay oldu hala peşinden ayrılmıyor, diğerlerinden kıskandığı için hırpalıyor, kızları yanına yaklaştırmıyor 😂 4 tane kız var ama illa Pıtır’a kur yapacak. Bu sevimli halini eklemek istedim. Pıtır’ı elinden zor kurtardım, hayvanı kel bıraktı eşek sıpası

hiç mi şaşmaz. Bu evrede genelde babalarıyla ya da erkek kardeşleriyle kur öğreniyorlar :) Maşallah çok tatlılar
Çok komikler ya, Pıtır her seferinde şok olmuş biçimde izliyor sadece 😂 bayılıyorum bu hallerine. Aşırı hareketli bi hayvan asla susmuyor asla durmuyor başımız dertte bununla

Neredeyse 1 yaşına girecek Fındık, hala babayla aşk yaşıyorlar 😅
Şimdi Buçi’nin uyuma şeklini paylaşmak istiyorum sizinle. Ortamda kesinlikle tedirgin olacakları bi şey yok doğduklarından beri iki kardeş böyle garip şekillerde uyuyorlar. Beni çok güldürüyor sizinle de paylaşmak istedim 😂 bacakları yırtılacak bir gün

Ekli dosyalar

• 43E6F8F1-03AE-455D-9730-E9C52A1EC997.jpeg
    43E6F8F1-03AE-455D-9730-E9C52A1EC997.jpeg
    754 KB · Görüntüleme: 15
Akşam yakalayabilirsem bende atacağım. Benim de 2 bebek üst köşede yan yana asılı yatıyorlar :D
Valla Doğanay hocam her yolu denedim bu şekilde uyumaya devam ettiler, korku tedirginlik vs kaynaklı değil emin oldum artık böyle rahat ediyorlar. Ben de gece yakalarsam kardeşi Badem’i de atayım 😂

Valla Doğanay hocam her yolu denedim bu şekilde uyumaya devam ettiler, korku tedirginlik vs kaynaklı değil emin oldum artık böyle rahat ediyorlar. Ben de gece yakalarsam kardeşi Badem’i de atayım 😂
Benim kuşum da dal darı asma aparatına çıkıp dal darıyı aşağı atıyor ve orda uyuyor neden anlamadım. Aparatı takmadan önce sulukta takılıyordu :D

Ekli dosyalar

• IMG_20220822_012052.jpg
    IMG_20220822_012052.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Normalde bu hareketleri ortamda tedirgin oldukları bir şey olduğunda yapıyorlar. Ama dediğim gibi ben kafesin yerini değiştim vs vs bir sürü şey denedim bu tarz hareketlere devam ettiler. 7 aydır da böyle uyuyorlar 🙈 ben de artık gördükçe gülüyorum 😅

Kafesin belirli köşelerine ayrı bir ilgi gösteriyorlar. O hizada bir tünek asılması bu davranışının azalmasında etkili olabilir.