Bu dışkı normal mi?

Duygumaviş

Forum Sakini
Arkadaşlar merhaba
Malum kızım tedavi görüyor.
Oğluma da bugün bir damla ilaç verdim 10 gün de bir verin demişlerdi.

daha sonra oğlum durup dururken bir tane bembeyaz bir kaka yaptı
Aradan zaman geçti ve ekte bulunan kakayı yaptı.

bu arada hasta olan kızıma irmik yediriyordum ama oğlumda baya yedi
Bu rengi o yüzden olmuş olabilir mi ?

Ekli dosyalar

• DEE1D539-9BE7-4E9C-9BED-B3D30037680B.jpeg
    DEE1D539-9BE7-4E9C-9BED-B3D30037680B.jpeg
    125.8 KB · Görüntüleme: 12
İlaç süreci boyunca bir katkı vermezseniz daha sağlıklı olabilir. Klasik bir beslenme daha uygun olacaktır. İrmik bozmuşta olabilir ilaçta. Devam ederse ilacın dozajını azıcık azaltabilirsiniz.

Oyla 0
İlaç süreci boyunca bir katkı vermezseniz daha sağlıklı olabilir. Klasik bir beslenme daha uygun olacaktır. İrmik bozmuşta olabilir ilaçta. Devam ederse ilacın dozajını azıcık azaltabilirsiniz.
O halde hasta kuşumda da
Sağlıklı kuşumda da sadece tohum ve pelet ile besliyorum
İrmik vermeyi kesiyorum
Doğrumudur

Oyla 0
Bunuda şimdi yaptı? Sağlıklı olan kuşum

Ekli dosyalar

• D27A507C-B88B-4FC5-8CEC-1C4FE59AAD49.jpeg
    D27A507C-B88B-4FC5-8CEC-1C4FE59AAD49.jpeg
    146.6 KB · Görüntüleme: 11
Oyla 0
Beyaz dışkılar genellikle pankreas enfeksiyonuyla alakalı oluyor.Ama siz irmik yedirdim dediğiniz için sonraki dışkılara bakmak daha doğru olacaktır.

Oyla 0
Seranın diropur w var ishal İçin acaba ağzına bir damla versem ishali için iyi olur mu ? Bilemedim ya

Oyla 0
Arkadaşlar duygu hanım ilaç veriyorum diyor siz ishal için biseyler öneriyorsunuz pankreas diyorsunuz vs lütfen bilmediğimiz konularda yanlış yorumlarda bulunmayalım üstatlar zaten doğru cevabı verecektir. Kendisi diğer kuştan dolayı perişan zaten yanlış yorumlarla etkilemeyelim.

Oyla 0
Arkadaşlar duygu hanım ilaç veriyorum diyor siz ishal için biseyler öneriyorsunuz pankreas diyorsunuz vs lütfen bilmediğimiz konularda yanlış yorumlarda bulunmayalım üstatlar zaten doğru cevabı verecektir. Kendisi diğer kuştan dolayı perişan zaten yanlış yorumlarla etkilemeyelim.
Ben Duygu Hanımı etkilediğimi düşünmüyorum aksine o ilacı kullanmamasını gerektiğinide söyledim.Pankreas hastalığının spesifik belirtisi beyaz dışkıdır.Ki zaten bu hastalıkla ilgili olup olmadığına dair emin olmadığımı söylemiştim.

Oyla 0
Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor, Duygu Hanım da herkesin söylediğini yapmaya çalışıyor ve sonucta kaos oluyor. Irmik yuzunden diski sarı tonlarina gelebilir normaldir zaten yediği seyler dışkı rengini manipulate ediyor.
Hayvan tohum sindiremiyor çünkü sindirim sistemi enfekte olmuş. Bu süreçte hayli hazirda zaten pelet yiyen bir kusa tohum niye verilir anlamış değilim. Şuan ki problem ishal değil sindirim sisteminin bozulmuş olmasıdır. Ishal enfeksiyon gecene kadar siz ne verirseniz verin düzelmez.
Edit: hasta olmayan kusla alakalı paylaşılmış görseller. Size özelden de belirttiğim gibi sağlıklı hayvanın bagirsak florasini bozmayalım demiştim. Bu ilaçlar oyuncak değil ciddi yan etkileri olabilecek ilaçlar koruma amaçlı verilmez.

Oyla 0
İlaç kullanım süresi boyunca dışkıda değişimler normaldir. Siz günlük dışkı örnekleri atmaya devam edin. Pelet ve tohum karışık besleyin. İrmik yada ishal için birşey vermeyin....

Oyla 0
İlaç kullanım süresi boyunca dışkıda değişimler normaldir. Siz günlük dışkı örnekleri atmaya devam edin. Pelet ve tohum karışık besleyin. İrmik yada ishal için birşey vermeyin....
Tamamdır teşekkür ederim.
Ben hepinizin deneyimine ve tecrübesine inanıp güvendiğim için kızım iyi olsun diye herşeyi yapıyorum.
Herkese desteği için teşekkür ediyorum

Oyla 0