Cennet papagani diski sorunu

Cem ylmz

iyikus.com Üyesi
6 gundur cok halsiz ve ötmüyor kendini kabartıp bi kenara cekiliyo popo cevresinde kurumus diski vardi temizledim kuyruk tuyleri hep kabarik cok hizli nefes alip veriyo diski sini yapamiyo yapsa da kucuk kucuk birakiyo 2 damla zeytinyağı icirdim
1 hafta dir assiri mesgul oldugum icin kafesini temizleyemedim

Son düzenleme:
kuşun videosunu ve kafes tabanındaki, tüneklerdeki vb. dışkıların net fotolarını görmek gerekir

videoyu streamable.com ya da youtube üzerinden yükleyebilirsiniz

Oyla 0

Oyla 0
Cinsiyet yanıltıcı olabilir ancak yumurtlama durumu söz konusu olabilir. Ek olarak ne gibi bir beslenmez düzeni var, yem harici ne yedi en son

Oyla 0
Cinsiyet yanıltıcı olabilir ancak yumurtlama durumu söz konusu olabilir. Ek olarak ne gibi bir beslenmez düzeni var, yem harici ne yedi en son
Benim kusum meyve gibi seyleri yemeyi sevmiyor kac kere denedim elma ya bi kere gagasini surdu bidaha bakmadi hep kafesinin disina atti elime ne gelirse verdim ama hicbirine bakmadi cinsiyeti erkek diye biliyorum yastik kenarlarina surtunuyordu sadece yem yiyior yemin markasi gold wings preimum hep bu yemi kullandim

Oyla 0
ben bu tür durumlarda risk almıyorum antibiyotik başlıyorum. enrofloksasin ; amoksisilin + kolistin ; sulfadiazin + trimetoprim bu 3 ilaçtan herhangi biri tercih edilebilir

tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlar ona gore hareket edersiniz

Oyla 0