Çırpan Kuş Dünyası (Ankara Toptancı)

VBZE433 

Uzman Yetiştirici
Mutlaka iyi bir yerdir ve bir Angaralı olarak bakmak isterim. Lakin, taze ürün sirkülasyonu, SKT tarihleri ve kalite konusunda online (reklam yapmıyorum) petmarket, hobipet, vb. kendini ispat etmiş yerlerden bir tık daha pahalı da olsa alışveriş yapmayı nedense daha güvenli buluyorum. Çeşit olması ve tecrübe edinmek adına kendi şehrimizin toptancısı ile sosyal mesafeden bir ara gidip tanışalım ... @Ümit T. teşekkürler

GüzelKuş

Veteran
Arkadaşlar youtube'ta denk geldim ve sizinle paylaşmak istedim. Toptan perakende kuş ürünleri satan bir yer. Angaralılara duyrulur :)

Teşekkürler. Ben kendilerini 2 yıldır tanıyorum aşağı yukarı. Yok yoktur dükkanda :D çoğu ürünün bölünmüşünü -aslında her ürünün demek daha doğru olur- Bulabilirsiniz. Şehir içi-dışı gönderim yapıyorlar. Alacak arkadaşlar Facebook üzerinden kolayca ulaşabilirler. Doğanay’ın söylediğine ise mutlaka dikkat edin. Bu tür yerlerde stok sirkülasyonu hızlı olduğundan raflarda ürün arkalı-önlü eskiler çıkarılıp yeniler arkaya alınmadan yerleştirilebiliyor. Nasıl olsa hızlı diye ama arada bir kaynıyor. Oda bize denk gelir :D

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Teşekkürler. Ben kendilerini 2 yıldır tanıyorum aşağı yukarı. Yok yoktur dükkanda :D çoğu ürünün bölünmüşünü -aslında her ürünün demek daha doğru olur- Bulabilirsiniz. Şehir içi-dışı gönderim yapıyorlar. Alacak arkadaşlar Facebook üzerinden kolayca ulaşabilirler. Doğanay’ın söylediğine ise mutlaka dikkat edin. Bu tür yerlerde stok sirkülasyonu hızlı olduğundan raflarda ürün arkalı-önlü eskiler çıkarılıp yeniler arkaya alınmadan yerleştirilebiliyor. Nasıl olsa hızlı diye ama arada bir kaynıyor. Oda bize denk gelir :D

Bu video zaten eski bir video. Şuanda daha fazla çeşit olduğunu tahmin ediyordum :)

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar çırpan kuş dünyasının güncel videosu.

Güncel ürünlere bakabilirsiniz iyi seyirler..

Söylemeden geçemiyeceğim, ya arkadaş şu yemlere elinizi daldırmaktan bir vazgeçin!:confused:

SedatKaba

iyikus.com Üyesi
Evime yakin yakin zamanda yem ve mısır granülü aldim.hareketli ve telefon trafiği yoğun olan bir yer çesitlilik bol tavsiye ederim

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
İçeriğine ve üretici firmaya bakmak lazım. Eğer içeriği ve ham madde kalitesi güzelse ve ürettirdikleri firma da iyi bir firmaysa ben kullanırım açıkçası niye kullanmıyayım ;)
Kendi sitelerinde bulamadım. Başka bir pet sitesinde satışa sunulurken karşıma çıktı. İçeriği maalesef paylaşılmamış..

Umit. 

Yönetici
Moderatör

Yani başkasının mallarını alıp satıcağına direk kendi ürünlerini satmaya çalışıyor. Kar oranıda ona göre yükseliyor. Yalnız herkes kuş üreticilerine oynuyor he 500 ml'den aşağı ürün çıkaran yok :)

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Birşey sorucam bu powermax, hainks, hobipet, çırpan kuş dünyası da dahil ürünlerini hangi üretici firmalara ürettiriyorlar bilen var mı?

Sonuçta bunlar ya petshop yada kuş üreticisi.. Premiksleri kendileri üretemez...

@Doğanay Y. sen ne zaman çıkarıyorsun kendi markanı :D

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Rahat 5 yılı var daha. :D

Geç olsun güç olmasın :) @Doğanay Y. markasını çıkarsın ürünlerin formülü benden ;)

Birşey sorucam bu powermax, hainks, hobipet, çırpan kuş dünyası da dahil ürünlerini hangi üretici firmalara ürettiriyorlar bilen var mı?

Sonuçta bunlar ya petshop yada kuş üreticisi.. Premiksleri kendileri üretemez...

@neanderthalensis @VBZE433 sizin bilginiz var mı bu konuda?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

@Doğanay Y. sen ne zaman çıkarıyorsun kendi markanı :D
Ben ayar oluyorum ürün çıkartanlara :D
Piyasa da çok iyi ürünler varken ek bir ürüne gerek yok bence :)

bespokeN

Forum Sakini
Ben ayar oluyorum ürün çıkartanlara :D
Piyasa da çok iyi ürünler varken ek bir ürüne gerek yok bence :)
Orası öyle ama şöyle de bir durum var sektör gelişmez bu seferde. Alttan gelenler tecrübelenecek daha iyi ürünler çıkaracak ki piyasadaki iyi ürünler yerinde saymasın. Bu her sektörde geçerli. Otomotiv, beyaz eşya, elektronik vs. ;)