Değerli Sultanlarım,Paşa Ve boncuk.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maşallah çok tatlılar. 4'ü için kafes epey küçük ama yinede tanıtım resmi olduğundan bir şey diyemem :D
Diğer ikisi de eşler mi?

Baran

iyikus.com Üyesi
Evet diğer ikisi'de eşti ama onlara abim el koydu o götürdü.Bakalım Boncuk ile paşanın yavrular nasıl olacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merakla bekliyorum :) bu süreç çok keyifli geçiyor her şey yolunda giderse. Umarım sorunsuz bir kuluçka geçirirsiniz.

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Çok güzel bir kafes bulmuşsunuz bence de sevmişlerdir lakin kanat çırpmaları için uygun alanları yok. Üstteki kıvrımlı ağaç tünek biraz engel oluyor gibi

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hmm Onu nasıl takabiliriz sizce?
Bana kalsa banyoluğun olduğu yerden takarım. Diğer kısımda ise normal düz ahşap tüneği olmuş olur. Tabi görmek lazım. Böylede iyi görünüyor ama kanat çırpma mesafeleri yok gibi sanki yoksa bana mı öyle geliyor?

Baran

iyikus.com Üyesi
Bilmiyorum ama aşağı kısımlar'da boşluk çok ve sanki orayı sevdiler gibi devamlı o tünekte ve yuvaya girip çıkışları daha kolay bir video çekip atıyorum.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bilmiyorum ama aşağı kısımlar'da boşluk çok ve sanki orayı sevdiler gibi devamlı o tünekte ve yuvaya girip çıkışları daha kolay bir video çekip atıyorum.
Yakından daha net olur tabi. Sen daha iyi bilirsin. Kuşlar nasıl sevdiyse öyle kalsın. Uygun bir saatte bakacağım paylaşımınıza. Birazdan uyuyacağım İyi geceler. Bu arada hoş geldin :)

Son düzenleme: