Deli sorular :D

Fotoğrafa göre erkek gibi görünüyor ancak dişi demek istiyor bir yanımda. Eş seçmeyeceksen bir kaç güne tekrar değerlendiririm.

Oyla 0
Fotoğrafa göre erkek gibi görünüyor ancak dişi demek istiyor bir yanımda. Eş seçmeyeceksen bir kaç güne tekrar değerlendiririm.
İkiside bizim ilerde eşlemeyi düşünüyorum ama cinsiyet konusunda bir türlü ayırt edemiyorum maalesef. P.tesi gününe tekrar bu posta fotoğraf yükleyeyim ozaman.

Oyla 0
Şuan attığınız fotoğraf ayırt etmemi sağlayan kalitede değil tam anlamıyla. Ceresi parlıyor biraz ve burun deliklerini net algılayamıyorum ton olarak

Oyla 0
Bak ya, beni de arada kaynatmış hahaha

Şimdi ben sana ne dedim? İkisi de dişi dedim mi demedim mi :D üstüne de eklemedim mi; ama arada derede kalmalık diye.

Kusura bakma özrünü kabul etmiyorum:cautious::D

Oyla 0
Şuan attığınız fotoğraf ayırt etmemi sağlayan kalitede değil tam anlamıyla. Ceresi parlıyor biraz ve burun deliklerini net algılayamıyorum ton olarak
Tmm gün ışığında çekeyim o halde.
Bak ya, beni de arada kaynatmış hahaha

Şimdi ben sana ne dedim? İkisi de dişi dedim mi demedim mi :D üstüne de eklemedim mi; ama arada derede kalmalık diye.

Kusura bakma özrünü kabul etmiyorum:cautious::D
Ben kötü bişey demedimki arada kaldın mı? Kaldın. Ee? :D

Oyla 0
4 aralıkta ilk kez gördüğümde dişi demiştim beyaza. Diğerini de ilk kez 11 aralıkta görmüştüm ona da dişi demiştim.

Biz bunları şununla :coffee: anlattık...

Biz bunları :m6: bununla anlattık...

Kırmayın artık beni:D

Oyla 0
4 aralıkta ilk kez gördüğümde dişi demiştim beyaza. Diğerini de ilk kez 11 aralıkta görmüştüm ona da dişi demiştim.

Biz bunları şununla :coffee: anlattık...

Biz bunları :m6: bununla anlattık...

Kırmayın artık beni:D
Allah gari :D tamam bildin ama hep çelişkili konuşup %100 emin olamadın :D

Oyla 0