Deli sorular :D

Allah gari :D tamam bildin ama hep çelişkili konuşup %100 emin olamadın :D
Ya alla alla, ikisi de dişi dedim... Forumda özel çekim kuş fotoğraflarını yayınlayıp takdir toplamasını biliyosun. Koymuş önüme nokia 3210 ile çekilmiş fotolarını, cinsiyeti ne? Diyo. 3210 mu kaldı yahu...Bunlar hep şaşırtmaçlı sorular. Cevap veriyorum, ikisi de erkek :p

Oyla 0
Ya alla alla, ikisi de dişi dedim... Forumda özel çekim kuş fotoğraflarını yayınlayıp takdir toplamasını biliyosun. Koymuş önüme nokia 3210 ile çekilmiş fotolarını, cinsiyeti ne? Diyo. 3210 mu kaldı yahu...Bunlar hep şaşırtmaçlı sorular. Cevap veriyorum, ikisi de erkek :p

Muratsani ne içiyorsan aynısından istiyorum :D

Oyla 0
Muratsani abi gaza geldi :ROFLMAO:

Oyla 0
4 aralıkta ilk kez gördüğümde dişi demiştim beyaza. Diğerini de ilk kez 11 aralıkta görmüştüm ona da dişi demiştim.

Biz bunları şununla :coffee: anlattık...

Biz bunları :m6: bununla anlattık...

Kırmayın artık beni:D
İki saattir düşünüyorum bu cümleler neyi çağrıştırıyor diye Eşofmanlı Şevket Hoca :ROFLMAO:

Oyla 0
Oyla 0