#deprem

Arkadaşlar son bilgiler bunlar paylasabildigimiz kadar paylaşalım lütfen 🙏
Ekli dosyayı görüntüle 28054
Bende paylaştım, İnşallah enkaz altından sağ salim kurtarılırlar. Bu yazıları görünce o kadar üzülüyorum ki, deprem ülkesiyiz ama depreme hiç hazırlıklı değiliz.. Şuan o kadar yardıma ihtiyacı olan insan var ama çoğu yerde ekip bile yok..
Allah daha beterlerinden korusun, İnşallah bu ülkemiz için son yıkıcı deprem olur😞

Bende paylaştım, İnşallah enkaz altından sağ salim kurtarılırlar. Bu yazıları görünce o kadar üzülüyorum ki, deprem ülkesiyiz ama depreme hiç hazırlıklı değiliz.. Şuan o kadar yardıma ihtiyacı olan insan var ama çoğu yerde ekip bile yok..
Allah daha beterlerinden korusun, İnşallah bu ülkemiz için son yıkıcı deprem olur😞
Çok teşekkür ederim inşallah tüm vatandaşlar kurtarılır daha fazla kayip olmaz 🥺

Umudu kaybetmek yok başka yerlerde paylaştı Merak etme inşallah Allah'ın izniyle güzel haberlerini alırsınız
Herkese çok teşekkür ederim inşallah iyi haberleri alicaz uzun süre oldu yine de dün gece enkazın altından ses gelmiş ama dediğim gibi kepçe veya vinç olmadığından çalışma yapmıyorlarmis inşallah görürler cagrilarimizi ekipman yollarlar en kısa zamanda göz göre göre yakınlarımızı kaybetmeyiz 🙏😔

Herkese çok teşekkür ederim inşallah iyi haberleri alicaz uzun süre oldu yine de dün gece enkazın altından ses gelmiş ama dediğim gibi kepçe veya vinç olmadığından çalışma yapmıyorlarmis inşallah görürler cagrilarimizi ekipman yollarlar en kısa zamanda göz göre göre yakınlarımızı kaybetmeyiz 🙏😔
2C2B32BD-7C91-4391-863F-7F36D64A66B7.png
Böyle bir fotoğraf gördüm. Adıyaman yazısını görünce çok sevindim. Belki işinize yarar.

Arkadaşlar haber geldi şimdi ölmüşler artık ses gelmiyormus gerçekten çok teşekkür ederim yardımlarınız için Allah kalanların yardımcısı olsun inşallah 🥺
Yaaaa gerçekten çok üzüldüm evet biliyoruz ses geliyor yaşıyorlar ve sonra umudumuz tükeniyor
Çok üzgünüm elimden geleni ben İzmir'den yapabildiğim kadart yaptım ama keşke daha fazlasını yapabilsem ve oradaki ki kardeşlerime yardımcı olsam
Eşim Gaziantep için yola çıktı gidecekti ama AFAD izin vermedi 😓

Yaaaa gerçekten çok üzüldüm evet biliyoruz ses geliyor yaşıyorlar ve sonra umudumuz tükeniyor
Çok üzgünüm elimden geleni ben İzmir'den yapabildiğim kadart yaptım ama keşke daha fazlasını yapabilsem ve oradaki ki kardeşlerime yardımcı olsam
Eşim Gaziantep için yola çıktı gidecekti ama AFAD izin vermedi 😓
Hocam elimizden daha fazlası gelmiyor ki sadece yardımimizi paylaşımlar ve gönderiler ile yapıyoruz hepiniz bizim içinde elinizden geleni yaptınız gerçekten çok teşekkür ederim 🙏