Elimdeki pelet yemi birine vermek istiyorum

Kuş Anasıı

Yönetici
Moderatör
Merhaba. Kuşlarımı alıştırmak için pelet yem satın almıştım. Versele Laga B-14. Fakat ne yapsam alıştıramadım. Kullanan biri varsa göndermek istiyorum sadece kargo parasını ödemesi yeterli. Son kullanma tarihi 09/2022. 1 kilo almıştım alırken.

Ekli dosyalar

• FAD17574-9550-4DE4-B49B-7FBB695C1167.jpeg
    FAD17574-9550-4DE4-B49B-7FBB695C1167.jpeg
    55.4 KB · Görüntüleme: 11
Çok az süre geçti henüz. Sabırlı olmanız lazım. Gerçekten uzun bir süreç.
Evet farkındayım fakat ne yazık ki alışma sürecinde biraz aç kalması gerekiyor benimde aç bırakabilecek durumum yok. Göğüs kemiği keskin bir hal almış durumda ? Bende durup bayatlayacağına kullanan birine göndermek istedim. Ağzını bile sürmüyor

Merhaba.
Kuşa normal mama yapıyor musunuz?
Yiyor mu normal mamayı?
Kesinlikle tam düşündüğünüzü yazacaktım :)
Ezip mama ilavesi olarak kullanılabilir.
Maalesef mama yemiyor. Çok önyargılı. Mesela şu ana kadar asla meyve ya da yeşillik yediremedim. Üstüne yem serpiştiriyorum o şekilde bile yemiyor. Ama geçen gün gardenmix sağlık tohumuna bayıldı acaba çekip onun içine katsam yer mi?
Normalde de diğer yeme karıştırdığımda da çekerek, ezerek koyuyorum. Yumurta mamasını vermeyi tekrar deneyeyim bi. Yerse ona katarak vereyim. ?

Yine de kararlıysanız, paylaşım için ben çok teşekkür ederim. Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımız kullanır
rica ederim ne demek, konu dursun burada eğer yine yemezse güncelleme yapıp ihtiyacı olan arkadaşa göndereyim ??

Arkadaşlar yem hala duruyor, kapağını neredeyse hiç açmadım cam kavanozda serin yerde duruyor bu yüzden bozulma vs olmadı. Eylül son kullanma tarihi. İsteyen varsa gönderirim
Hande hanım benim üç tane kuşum var bugün de tam bu konuya bakmıştım ve yem araştırıyordum çok güzel denk geldi eğer sizin için de uygunsa iletişime geçebiliriz

Hande hanım benim üç tane kuşum var bugün de tam bu konuya bakmıştım ve yem araştırıyordum çok güzel denk geldi eğer sizin için de uygunsa iletişime geçebiliriz
Tabi iletişime geçiyorum sizinle 🙏🏻
Edit; sonunda yemi kullanabilecek birine gönderiyorum, yaşasın 💃🏻

Son düzenleme:
Benimkilerin hepsinin bakımını aynı şekilde yapıyorum tahmin edersiniz. Uçma süreleri vs de eşit. Dün tartım yaptım en kilolusu 51 gr en zayıfı 38 gr çıktı. 38 gram olanın kilosu normal midir Çek cinsi için? Pelet vermek istedim ama alışmadı maalesef. Ek takviye yapmalı mıyım? 51 gr olanda diyet yapmalı mı?