Es Alma Hakkinda Destek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Savas S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Savas S.

Forum Sakini
erkek bir muhabbet kusum var ve 2021 subat ayindan beri kafesinin girisinde asili olan bir oyuncakla ciftlesiyor. kusuma es almam hakkinda yorumlar geldi önceki gönderimde ve bunu ailem ile konustum ve cevaplari Daha Cok Pislik Yaparlar, Bize Hic Yanasmaz, Strese girer gibi seyler söylediler. bende 2 defa tekrar tekrar söyledim ve yine cevaplari Hayir oldu. sizce nasil ikna edebilirim ailemi??

Oyla 0
erkek bir muhabbet kusum var ve 2021 subat ayindan beri kafesinin girisinde asili olan bir oyuncakla ciftlesiyor. kusuma es almam hakkinda yorumlar geldi önceki gönderimde ve bunu ailem ile konustum ve cevaplari Daha Cok Pislik Yaparlar, Bize Hic Yanasmaz, Strese girer gibi seyler söylediler. bende 2 defa tekrar tekrar söyledim ve yine cevaplari Hayir oldu. sizce nasil ikna edebilirim ailemi?
Kuştan anlamadıkları kesin. İlk olarak bu sizin kararınız karışamazlar. Kuşun iyili için. Linki inceleyin. 1. linkte adam kuşuma yaklaşık 2 yılda eş tuttu neden oyuncak yüzünden ama tabikide evcil kuşlara eş seçtirmek daha iyi. 2. Linkte ilgi azalmaz onu söylüyor.

Oyla 0
Hiç danışmayın. Bütçeniz varsa alın ve kafes düzenini yapın. :)
Diğer türlü eş alma durumu çok sekteye uğruyor

Oyla 0
Ha eğer masraftan değil de; ortam pislenecek, biz ona bakamayız, çok ses çıkarır sabah uyutmazlar vs. ise biraz zor işin.

Oyla 0
Kuştan anlamadıkları kesin. İlk olarak bu sizin kararınız karışamazlar. Kuşun iyili için. Linki inceleyin. 1. linkte adam kuşuma yaklaşık 2 yılda eş tuttu neden oyuncak yüzünden ama tabikide evcil kuşlara eş seçtirmek daha iyi. 2. Linkte ilgi azalmaz onu söylüyor.

videolari izledim. ailemede izletecegim. 3 sene önce öbür kusuma bir es almistim ve esi ile anlasamamisti ve baya zayiflamisti antibiyotikler fln hic bir ise yaramamisti ve hayatini kaybetti sizce ölme nedeni anlasamamazliktanmiydi? cünkü o kus eve gelene kadar hersey normaldi (kusu biz secmistik)

Oyla 0
erkek bir muhabbet kusum var ve 2021 subat ayindan beri kafesinin girisinde asili olan bir oyuncakla ciftlesiyor. kusuma es almam hakkinda yorumlar geldi önceki gönderimde ve bunu ailem ile konustum ve cevaplari Daha Cok Pislik Yaparlar, Bize Hic Yanasmaz, Strese girer gibi seyler söylediler. bende 2 defa tekrar tekrar söyledim ve yine cevaplari Hayir oldu. sizce nasil ikna edebilirim ailemi??
Emek ister sevgi ister bu işler sevgiyle yapılan her iş güzeldir.Zaten tek bakıldıgı için oyuncağını eş sanıyor bu kuş .

Oyla 0
hergün en az 2 saat ciftlesiyor o oyuncak ile sanki yumurtlayacagini düsünüyormus gibime geldi oyuncagi cikartsam ne olur? stres?
Fena stres olur, belkide ölür.
videolari izledim. ailemede izletecegim. 3 sene önce öbür kusuma bir es almistim ve esi ile anlasamamisti ve baya zayiflamisti antibiyotikler fln hic bir ise yaramamisti ve hayatini kaybetti sizce ölme nedeni anlasamamazliktanmiydi? cünkü o kus eve gelene kadar hersey normaldi (kusu biz secmistik)
Büyük ihtimall anlaşamazlık, stres, yanlış bakım, aldınız kuş belki bulaşıcı hasta

Oyla 0
Oyla 0