iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

Garden Mix Pembe Paket Yem İncelemem

nextwhiskey

Forum Sakini
Aspur ekledikten sonra zaten on numara yem ama orjinalinde yeme bakmak lazım. Aspur eklenmiş bakmak olaya çok saçma. Sizede önerim aspur katmaktansa kendi yem karışımı yada Benelux kullanın.
Merhaba ,ben Benelux premium almıştım ama hiç memnun kalmadım.Aşırı tozlu bir yem.Yem içeriği kaliteli evet içinde görece pahalı olan aspur bolca var.Ama benim kuşum aspur yemiyor :')

MiniKuş

Veteran
Merhaba ,ben Benelux premium almıştım ama hiç memnun kalmadım.Aşırı tozlu bir yem.Yem içeriği kaliteli evet içinde görece pahalı olan aspur bolca var.Ama benim kuşum aspur yemiyor :')
Benelux hiç kullanmadım ama forumda kullananlar çok memnundu. Bu arada aspur yemeyen kuşu ilk sizde gördüm genelde hepsi bayılır :D. @Doğanay Y. Hocam bahse konu yem sizdede aşırı tozlu mu?

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yanlış anlaşılmasın. Benelux şuan hem karışım hem tohum kalitesi açısından Türkiye de satılan iyi ürünlerden. Ama en memnun kaldığım benimde değil. King ya da deli nature daha öncelikli tercihim olur 🤗 benim yem cok aZ tozlu 😩

minikmichael

Forum Sakini
VL varken garden mix nedir :D
Dengesiz bir düşüş olur yem değişiminde. VL den benelüx deseydiniz anlardım da GM olmaz :(
Ben versele laga yemine garden mix ekliyorum, versele lagada neredeyse hiç ak darı yok, çekirdeği ve yulafı çok fazla mecbur ak darı oranı yüksek bi yem eklemek zorundaydım. Garden mix denemek istedim hata mı etmişim :(

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hata olur mu hiç? Yemin temizliği, kalitesi, ne tür ilaçlanmalar yapılıyor, nasıl paketleniyorlar bilemiyoruz. Bazı yerli yabancı yem markaları iki elemeyle paketliyor ama daha fazla işlem gerektiriyor.
Yem kötü değil, karışımı yetersiz.

Taha Aktaş

Yazar
Arkadaşlar herkesin okey dediği bir yem karışımı yok, zaten de olamaz. Gördüğünüz gibi kimilerinin kuşu aspuru sevmiyor, kimilerinin ki ise aspur delisi. Yani herkesin onay verdiği bir yem dahi olsa kuşunuz beğenmez ise işinize yaramaz. Forum olarak önerdiğimiz yemler belli; Benelux, VL + Ak Darı + Aspur, Deli Nature, Witte Molen.... ha kuşunuz beğenir, beğenmez orası ayrı konu. Eğer tohumlarının taze olduğunu bildiğiniz bir yer var ise kendi karışımınızı yapmanızı öneririm....

Üst Alt