Göz sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dalin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dalin

Yarışma Kazananı
Kuşumun gözü 1 yıl önceki gibi oldu yine gentagut göz damlası ve teremıycın kremı mı surmelıyım. 1 gözü sadece böyle. 1 haftadır gecmedı. Eskıdende oldu damla ve krem sayesınde gectı. Dışkısı normal aslında bugun böyle olmuş iştahı ıyı. 1000025367.jpg1000025369.jpg1000025371.jpg

Yok sadece yem darı yulaf veriyorum birde aspur maydanoz bu kadar baska bir şey yemiyor. Meyve yemiyor. Peki iki gözünde mi kullanayım biri iyi gözünün. Birde günde 1 kez mi 2 kezmi. Birde kaç gün kullanayım 😇

İki gözüne kullanmaya gerek yok. Tek gözüne damlatsanız yeterli. Sabah bir damla akşam bir damla damlatın.. Birde dışkılarını takip etmekte fayda var. Daha yakından ve net dışkı resimleri atın bir iki gün bakalım...

Sizi tekrar görmek güzel. Bu mutasyonda özellikle bir yatkinlik var. Umut hocamin önerisini uygulayabilirsiniz
Merhaba Doğanay hocam iyisinizdir inşallah ,burayı biraz aksattık, hastalanınca kürkçü dükkanımıza geri döndük😇 Dalin gözünden çok çekti maalesef birde şuan tüyde sanırım onunda etkisi var :\

Tüy döneminde bazı kuşların göz bölgesi böyle oluyor. Bazı kuşlar da kuluçkada bu durumu yaşıyor. Her zaman tekrar edebilen bir durum bu nedenle sorun olarak görmemek lazım. Ara ara göz damlası kullanmak sorununuzu çözecektir

Tüy döneminde bazı kuşların göz bölgesi böyle oluyor. Bazı kuşlar da kuluçkada bu durumu yaşıyor. Her zaman tekrar edebilen bir durum bu nedenle sorun olarak görmemek lazım. Ara ara göz damlası kullanmak sorununuzu çözecektir
Şuan damla ve kremi 2 gün sabah akşam iki sefer kullandım. Onun öncesinde de 1 2 gün tek sefer kullanmıştım. Sizce bu kadar yeter mi

Kuşumun gözü bu şekilde, tüy döneminde. Yarın b vitamini takviyesi yapacağım. Damlayı kullanmayı bugün bıraktım, 3 gün oldu. Biraz bekleyim değil mi tüyden sonra gözü belki düzelir 1000025780.jpg1000025778.jpg
1000025779-jpg.30990

Ekli dosyalar

• 1000025779.jpg
    1000025779.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 7