Güneş ve nazlı nın ilk bebekleri

abi çok büyümüş tabi :) Birazcık işi zor son bebeğin

maşallah nasıl da büyümüşler. Eşit bölünmüş mutasyonlar :) biri anne biri baba gibi

maşallah :) Zamanları gelmiş. Atlamazlarsa eğer siz indirebilirsiniz. İndirmeden kafes tabanı temizliğini yapmalısınız. Izgara varsa çıkartılmalıdır ya da üzeri kapatılmalı. Tabana yüksek olmayan bir kase ya da yem kabında aspur koymalısınız. Bir köşeye de suluk konulmalı.
Sütlaç güzel isim :D

maşallah :) Zamanları gelmiş. Atlamazlarsa eğer siz indirebilirsiniz. İndirmeden kafes tabanı temizliğini yapmalısınız. Izgara varsa çıkartılmalıdır ya da üzeri kapatılmalı. Tabana yüksek olmayan bir kase ya da yem kabında aspur koymalısınız. Bir köşeye de suluk konulmalı.
Az önce sütlaç ( kızım koydu adını)atladı aşağı temizledik zemini.dal darı koymuştum.aspur ve suyu da koyuyorum şimdi

Diğerini ellemiyorum diğeri 20 günlük