İshal olan kuşum için yardım

Ponpon

Forum Sakini
Merhaba İyikus.com ailesi. Bu albino kuşum dün akşamdan ber durgun, dışkısının resmini ekliyorum. Henüz bi ilaç başlamadım, suyuna probiyotik koydum. Önerileriniz neler olur?

Ekli dosyalar

• B2C911E2-E681-47B5-B32A-AA69FBA52658.jpeg
    B2C911E2-E681-47B5-B32A-AA69FBA52658.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 41
  • image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 43
Versele laga prestige ama yemiyor dal darı harici. Aç kalmasın diye mecburen kafeste sürekli dal darı var. Sulphaya dün tekrar başldık, ağızdan sabah akşam 1 damla ( bunu bir üretici önerdi çünkü hiç su içmiyo ) bugün 2. Gün.

Anladım versele yemi değiştirip denermisin. Garden mix yada beaks yem tavsiyemdir. Tamam sulphamezathini bu ikinci kullanşın galiba eğer sorun düzelmezse iç mantara yönelik bir ilaç kullanmanı tavsiye edicem..

Oyla 0
sulphaya devam ediyorum o zaman, sabah akşam 1 er damla, bu 2. Gün . Öncesinde de 3 gün kullanıp bıraktık, kaç gün kullanayım

Oyla 0
sulphaya devam ediyorum o zaman, sabah akşam 1 er damla, bu 2. Gün . Öncesinde de 3 gün kullanıp bıraktık, kaç gün kullanayım

Üçüncü gün kontrol edelim düzeliyor gibiyse yani ilaç fayda adiyor gibiyse devam ederiz ancak hiç faydası olmuyorsa bırakıp fungostatin yada flucan başlamak lazım...

Oyla 0
@Ümit T. Merhabalar kuşumun dışkısını paylaşıyorum. Genel durumu daha iyi sayılabilir.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 12
Oyla 0
Dışkı çok daha iyi lakin sıvı ve form bozukluğunun toparlamasi gerekiyor. Şuan kullanilan ürün çalışıyor muhtemelen

Oyla 0
Dışkı çok daha iyi lakin sıvı ve form bozukluğunun toparlamasi gerekiyor. Şuan kullanilan ürün çalışıyor muhtemelen
Bugün 6. Gün henüz sabah dozunu vermedim Sulphamezathine in. O uzun solucanımsı dışkılar yok, genel durumu da iyiye gidiyo, hala kabarsa ara ara :( şu an ne yapmam gerekecek

Oyla 0
Bugün son kez kullanin ve bu akşam sitraks geçin 1 damla ağızdan. Ertesi gün probiyotik, bira mayasi verilebilir. 2,3 gün bu şekilde bağışıklık kuvcetlendirecek ürünler sunun. Düzelmesi gerekir. Elinizde herhangi bir ürün yoksa ishal durumundan dolayi pektim içeren bir üründe iş görür. Divitsol gibi

Oyla 0
Durum güncellemesi yapmak istedim.Sitraks kullanamadık, depolarda yok ve 3 aydır gelmiyormuş. Sulphamezathine kestikten sonra entrobac ve med tolyamin forte kullandık. Durgunluğu kabarıklığı hiç bir şey kalmadı. Dışkısı da iyi. Ümit beyin önerdiği yemi kullanmaya başladık. Yardımcı olanlara teşekkürler

Oyla 0