iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

İshal

Hatice öztemel

iyikus.com Üyesi
Merhabalar, yaklaşık iki yaşında bir muhabbet kuşum var. bir ay önce ishal başladı aspur ve vitamin takviyesiyle atlattık. ancak on gün önce tekrar koyu renk dışkı ve ishal başladı. hala aspur veriyorum ama ishal devam ediyor. Genel hali halsiz değil ama ishalin altında başka bir hastalık olmasından korkuyorum . başka yerlerde okuduğuma göre açık yeşil renk sıvı yayılıyorsa enfeksiyon ya da mantar olabilirmiş . Bu durumda ne yapmamız lazım . resim ekliyorum.
a2ecc1e9-bcc8-4e2c-acc9-9238ec918a77.jpg

Liebe55

Forum Sakini
İhsal kuşa vitamin verilmez önce ihsal ilacı gerekiyor tabi bunun içinde sulphamazıthine etkili bir ilaçtır ilaç sonrası probiyotik ardından vitamin eklenir bakteriyel sorunu var anladığım kadarıyla veterinere götürmek tabii daha mantıklı burada hiçbirimiz doktor degiliz geçmiş olsun

Hatice öztemel

iyikus.com Üyesi
Veterinerler muhabbet kuşlarıyla ilgili fazla bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Hatta kötü sonuçlanan veteriner deneyimleri duyunca tereddüt ettim açıkçası. Ankara da muhabbet kuşu konusunda tavsiye edebileceğiniz bi veteriner var mı?

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Ayrancı veteriner kliniği
barnievet
Afacan Veteriner Klinigi
İncelenebilir. Başka veterinerlerde mutlaka vardır. Gitmeden telefonla görüşmenizi tavsiye ederim.

Üst Alt