iyikus.com Ekim Ayı Yarışma OYLAMASI!

Ekim Ayı Yarışma Oylaması

• Eren Ünal

Oy: 3 11.1%
  • Melike Gül

Oy: 12 44.4%
  • Kaan Omurtak

Oy: 5 18.5%
  • Merve Kıratlı

• Muratsani

• Taha Avcu

Oy: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üstteki linkte düzenlemiş olduğumuz yarışmanın katılım evresi tamamlanmıştır. Bu konuda sizden ricam paylaşımda bulunulan konuları inceleyip, değerlendirmeniz. Sonuç olarak değerlendirmeniz sonrasında ödülü hak ettiğini düşündüğünüz üyemize oyunuzu bırakınız.
Bu anket 25 Ekime kadar aktif kalacaktır.​

YARIŞMAYA KATILAN ADAYLARIMIZIN HAZIRLADIKLARI MAKALELER (OYLAMA ÖNCESİ MUTLAKA OKUMALISINIZ!)​

Eren Unal
Melike Gül
Kaan Omurtak
Merve Kıratlı
Muratsani
Taha Avcu

01d4d7d6b015afe970ec0e3d8378d11e.png

Son düzenleme:

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Üstteki linkte düzenlemiş olduğumuz yarışmanın katılım evresi tamamlanmıştır. Bu konuda sizden ricam paylaşımda bulunulan konuları inceleyip, değerlendirmeniz. Sonuç olarak değerlendirmeniz sonrasında ödülü hak ettiğini düşündüğünüz üyemize oyunuzu bırakınız.
Bu anket 25 Ekime kadar aktif kalacaktır.​

YARIŞMAYA KATILAN ADAYLARIMIZIN HAZIRLADIKLARI MAKALELER (OYLAMA ÖNCESİ MUTLAKA OKUMALISINIZ!)​

Eren Unal
Melike Gül
Kaan Omurtak
Merve Kıratlı
Muratsani
Taha Avcu

Ekli dosyayı görüntüle 7995
Benim konumu çıkar oradan. O konu tamamlanmadı.
Haydi bakalım verdim oyumu hayırlısıyla.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
"çıkartabilir misin!!!"
O kategoride olan her konu kabul görebilir buldum. Artısı eksisi var onları da müsait olduğunda tamamlarsın artık.

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kaan uyarmayacağım bu konuda bir daha. Senden büyük ya da küçük fark etmez üslubuna dikkat etmelisin. Emir kiplerini forumda genelde kimse kullanmıyor senin dışında. Biraz sakinleş, saygılı ve rahat ol. Bir tek ben değil bir çok forum sakini bundan rahatsız. Tekrar rastlarsam uzaklaştırma vermek zorunda kalacağım ki hiç hoşlanmam bu tip cezalardan.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Kaan uyarmayacağım bu konuda bir daha. Senden büyük ya da küçük fark etmez üslubuna dikkat etmelisin. Emir kiplerini forumda genelde kimse kullanmıyor senin dışında. Biraz sakinleş, saygılı ve rahat ol. Bir tek ben değil bir çok forum sakini bundan rahatsız. Tekrar rastlarsam uzaklaştırma vermek zorunda kalacağım ki hiç hoşlanmam bu tip cezalardan.
Tamam, tamam. Sanırsın küfrettik. Kötü bir şey mi dedim. Çıkarsana ulan gibi bir şey de demedim. Tamam.
Evet biraz üslup problemimiz var :)
Var maalesef. “Yap, et, getir, götür“ gibi eylemleri kullanmayı severim.

Rüştü Okumuş

Çevirmen
Tamam, tamam. Sanırsın küfrettik. Kötü bir şey mi dedim. Çıkarsana ulan gibi bir şey de demedim. Tamam.

Var maalesef. “Yap, et, getir, götür“ gibi eylemleri kullanmayı severim.
Yap, et, getir,götür diye emirkipiyle konuşabileceğin kişiler burda yok malesef. Kendine daha uygun bir ortam seçebilirsin bu tarz konuşmalar için.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Anormal bir durum söz konusu değil. Her şey tıkırında gidiyor.
Ne güzel. Muratsani abi şimdi dedi acaba Kaan hesap açıp Melike’ye oy mu verdi diye düşündü de Melike benim babamın kızı değil yani. Benim olayla bir alakam yok ama oyumu Melike’ye verdim şahsen. En güzel konu onundu.
Bence melikeyi galip ilan edelim boşuna beklemesin kız :)
Bence de. Doğanay abi sen iletişime geç, adres bilgilerini iste. Yarın verirsin kargoya.

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Ne güzel. Muratsani abi şimdi dedi acaba Kaan hesap açıp Melike’ye oy mu verdi diye düşündü de Melike benim babamın kızı değil yani. Benim olayla bir alakam yok ama oyumu Melike’ye verdim şahsen. En güzel konu onundu.

Bence de. Doğanay abi sen iletişime geç, adres bilgilerini iste. Yarın verirsin kargoya.
Afededersin, bende Kaan ne kuruyor kafasın da diyordum...
.
Ben henüz oy vermedim, acele etmek istemedim. Sanırım oy verince ekran da oy verilme yüzdeleri görünüyor. Kullanmadığım için göremiyorum, aklıma Doğanay hocanın böyle birşey yapacağı da gelmedi. Doğal olarakta buna istinaden böyle şeyler söylüyorsun hahaha iyimiş:D
.
Daha iyi olurdu görünmemesi daha gizemli ve heyecanlı. Mesela şu an ben çok üzüldüm ve kırıldım:D Naptın Doğanay hocam, ayarlayamamışsın, olmamış:Dhahah...
.
Bıraksaydın 25 Ekim de öğrenseydik. Gizli gizli köşemizde ağlardık en kötü, böylesi daha kötü sonucu biliyorsun, sandığımı bırakıp gitmicem yine de, ARKADAŞLAR LÜTFEN SANDIKLARI TERK ETMEYİN !
.

.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Afededersin, bende Kaan ne kuruyor kafasın da diyordum...
.
Ben henüz oy vermedim, acele etmek istemedim. Sanırım oy verince ekran da oy verilme yüzdeleri görünüyor. Kullanmadığım için göremiyorum, aklıma Doğanay hocanın böyle birşey yapacağı da gelmedi. Doğal olarakta buna istinaden böyle şeyler söylüyorsun hahaha iyimiş:D
.
Daha iyi olurdu görünmemesi daha gizemli ve heyecanlı. Mesela şu an ben çok üzüldüm ve kırıldım:D Naptın Doğanay hocam, ayarlayamamışsın, olmamış:Dhahah...
.
Bıraksaydın 25 Ekim de öğrenseydik. Gizli gizli köşemizde ağlardık en kötü, böylesi daha kötü sonucu biliyorsun, sandığımı bırakıp gitmicem yine de, ARKADAŞLAR LÜTFEN SANDIKLARI TERK ETMEYİN !
.

.

image-5b2fc88abf7ce.png

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Açıkçası benim kriterlerim şunlardı ;

1- Çok kolay bir şekilde erişebileceğim nitelikte bir konu olmamalı.

2- İsterse 5 kelimelik olsun farketmez, konu netliği ve doyurganlığı yüksek olsun.

3- Genel de merak edilen ama daha detaylısına kolaylıkla erişemediğimiz bir konu olmalı

4- Ciddi bir dil kullanılması, kişisel yaklaşımlardan olabildiğince arınmış...

5- Örneğin forumda olmayan bir konu olması

Gibi gibi...

Örneğin birçok araştırma yapmak istediğim de karşıma yem analizleri çıkıyor. Netten kolay bulunmuyor ya da ben bulamıyorum ama bu durum da bana en yakın Kaanın konusu gelmişti. O da yarı da bıraktı.
.
Bence konu olarak kusursuz sayılabilecek şu zamanlar tek şey var nazarım da; örneğin muhabbet kuşunun günlük besin ihtiyacı, tüm koşullar düşünülerek farklı çerçevelerden hazırlanmış bir liste... Bu konu tüm yem tartışmalarnın çok büyük bir kısmını elemiş olacaktı. Ve hiçbir yerde böyle bir konu da yok...
.
Velhasıl kelam oyum Muratsani ye...
:D