iyikus.com Ekim Ayı Yarışma OYLAMASI!

Ekim Ayı Yarışma Oylaması

• Eren Ünal

Oy: 3 11.1%
  • Melike Gül

Oy: 12 44.4%
  • Kaan Omurtak

Oy: 5 18.5%
  • Merve Kıratlı

• Muratsani

• Taha Avcu

Oy: 1 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
YAHU BANA KİM OY VERDİ? BENİM KONUM TAMAMLANMADI, 2 KİŞİ GELİP OY VERMİŞ BİR DE. OLMAZ BÖYLE. OYLARINIZI DEĞİŞTİRİN, BEN OY İSTEMİYORUM. TAMAMLAMADIĞIM KONU İÇİN OY İSTEMEM BEN. OYUNUZU DEĞİŞTİRİNİZ LÜTFEN.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Konuyu hortlatalım biraz. @Doğanay Y. abi oylama kapansın mı kapanmasın mı diye de bir anket açar mısın? O anket sonucunda oylamanın kapanıp kapanmamasını belirlesek güzel olmaz mı?

@Taha Avcu sen kendine oy atmadın mı ya? :ROFLMAO: Benim tamamlanmayan konum bile 2 oy almış seninki sıfır çekmiş.:ROFLMAO:

Son düzenleme:

Taha Avcu

Yasaklanmış Kişilik
Konuyu hortlatalım biraz. @Doğanay Y. abi oylama kapansın mı kapanmasın mı diye de bir anket açar mısın? O anket sonucunda oylamanın kapanıp kapanmamasını belirlesek güzel olmaz mı?

@Taha Avcu sen kendine oy atmadın mı ya? :ROFLMAO: Benim tamamlanmayan konum bile 2 oy almış seninki sıfır çekmiş.:ROFLMAO:
Bende kendimi beğenmedim başkasına attım asdffg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Oylama devam edecek dostlar. Zaten yeni bir yarışma başlaması mümkün değil ay içerisinde. Acelesi yok.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
@Muratsani hocama oyumu verdim. Çok bir şey değiştirmeyecek ama olsun. Bu arada rütbe sistemi nasıl işliyor?
Forumda “Yeni Üye - Üye - Aktif Üye - Bilinen Üye“ olmak üzere mesaj sayısı ve aktifliğe bağlı ranklar var. Ayrıca Çeviri Grubu’na üye olup makale çevirme işlerini yapan “Çevirmen” rütbesine sahip kullanıcılar var. Örneğin ben. Bunun dışında “Moderatör” rütbesi var. Pek bir işe yaramıyor gerçi de. Sadece mavi renk oluyor. Moderatörlerin yetkileri normal üyelere göre daha geniş elbette. Konu taşıma, silme, mesaj düzenleme vb. yetkilere sahipler. Ayrıca “Site Yetkilisi” var. O da Doğanay abi. Admin yani. Site kurucusu. Bu kadar.
Şey bir de “Yazar” rütbesi var o rütbe de sadece Ümit abide bulunuyor. Yazar rütbesinin işlevi hakkındaysa bilgim yok.
Ha bir de “Forum Sakini” var. O da 150 mesaja ulaşınca elde ediliyor.

Son düzenleme: