Kafes Üstünü Örtmeli Miyim

Oyla 0
Peki bu vitamin iyi midir veya önereceğiniz vitamin varmı

Ekli dosyalar

• IMG_20210613_123238.jpg
    IMG_20210613_123238.jpg
    862.9 KB · Görüntüleme: 12
Oyla 0
Elinizdeki vitamin maalesef tabiri caizse "dandik". Onu kullanmanız kuşa hiçbir fayda sağlamaz, aşağıdaki mesajımdaki ürünlerden birini alabilirsiniz.
İnternette güvenilir satıcılardan bölünmüş olarak,
Röhnfried Gervit-w
Nekton-S

Versele Laga Opti-Breed
Dutch Care Multivit-Mix
Bu 4 üründen istediğiniz birini alabilirsiniz. Ben Röhnfried Gervit-w kullanıyorum.

Oyla 0
Oyla 0
Haftada en az 1 gün (tavsiyem haftada 2 gün kullanmanız), 100ml suluğa 0,5 gram karıştırdığınızı düşünürsek 25 gram Entrobac'ı 50 kez kullanabiliyorsunuz.

Oyla 0
Haftada en az 1 gün (tavsiyem haftada 2 gün kullanmanız), 100ml suluğa 0,5 gram karıştırdığınızı düşünürsek 25 gram Entrobac'ı 50 kez kullanabiliyorsunuz.
bahsedilen oranlarda kullanılırsa 50 kez kullanmaya yeterli olur.
Hocam ben RöhnFried Gerwit-W bölünmüş olarak alıcamda bu küçük şişelerle olan ama piyasada sahte ürünler varmış. Güvenebilir veya sizinde almış olduğunuz bir satıcıdan link atabilir misiniz?

Oyla 0
bu tip ürünleri genelde satışta olan orijinal ürünlerden alıyorum. Ancak son aldığım probiyotiği bölünmüş olarak akyoldan aldım. Eski kullandıklarım ile aynı. Bu tip zincir firmalar pek uğraşmıyor düşündüğümüz şeylerle. Petmarket, hobipet, akyol gibi sitelerden alınabilir şimdilik. Ancak yine de sipariş sonrası bir ticket açın ya da telefon edin. Yanlış ürün gönderme durumları çok fazla.

Oyla 0
bu tip ürünleri genelde satışta olan orijinal ürünlerden alıyorum. Ancak son aldığım probiyotiği bölünmüş olarak akyoldan aldım. Eski kullandıklarım ile aynı. Bu tip zincir firmalar pek uğraşmıyor düşündüğümüz şeylerle. Petmarket, hobipet, akyol gibi sitelerden alınabilir şimdilik. Ancak yine de sipariş sonrası bir ticket açın ya da telefon edin. Yanlış ürün gönderme durumları çok fazla.
Röhnfried Entrobac 25gr Trendyol'da 35₺ iken Akyol'da 50gr 40₺ hangisine güvenmeliyim ? Kafam karıştı şuanda ?

Oyla 0
Merhaba gervit-w kaç damla suluğa eklemeliyim ve entorbac'ı nasıl kullanmalıyım çay kaşığı ucuyla eklesem yeterli olur mu

Oyla 0