Koksidiyoz ve Staphylococcus Tedavi Sürecim

Merhaba bizim kızımız da megabakteri atlatmıştı fungizone yemli dışkıları azaltmıştı fakat antibiyotik kullanana kadar tam olarak iyileşmemişti. Acaba içtiği ilacın dozu mu az gelmişti veya eksik mi verildi. İnşallah en kısa sürede kendisine gelir güzel yavrunuz

Çok sağolun amin,inşallah.İlacı veteriner nasıl dediyse aynen uyguladım.Güncel görselleri atacağım şimdi.

Dezenfeksiyona ve probiyotiğe devam edin 2 hafta boyunca bünyesini güçlendirin. Tekrar hastalanmazsa yırttınız.

Merhaba tedavi süreciniz bitmiş sanırım fakat yavrunun şuan ki durumunu merak ettim
Nasıl iyi mi ?
Hastalıkla alakalı bir sorunu kalmadı değil mi?
Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim :) Bir aralar yine dışkısı bozuldu maalesef,foruma da yazdım.Şimdi geneli iyi ama arada bir yine bozuk dışkı,sulu dışkı yapıyor maalesef.

Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim :) Bir aralar yine dışkısı bozuldu maalesef,foruma da yazdım.Şimdi geneli iyi ama arada bir yine bozuk dışkı,sulu dışkı yapıyor maalesef.
Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir ? ben de kızım İçin koksidiyoz tedavisi uyguluyorum netcox Pazartesi bitecek sonrasın da probiyotik vereceğim inşallah biz de atlatacağız

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşir ? ben de kızım İçin koksidiyoz tedavisi uyguluyorum netcox Pazartesi bitecek sonrasın da probiyotik vereceğim inşallah biz de atlatacağız
Bizim biraz daha düzeldi ,şimdi tek tük nadiren ishal gibi birkaç dışkı yapıyor ama geneli düzgün ☺️ Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir minnak