Kuruma hastalığı mı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Şeyma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Şeyma

iyikus.com Üyesi
Kuşumun sürekli değişen dışkısından sonra son iki günkü hali bu şekilde ara sıra sindirilmemiş dışkıya da rastlıyorum zayıflama var mı yok mu emin olamıyorum biraz araştırdıktan sonra kuruma hastalığı olabileceğini öğrendim covid izolasyon sürecimden dolayı evden çıkamıyorum aciliyeti olan bir durum mu acaba evde ne yapabilirim

Rica etsem sitraks gibi bir iç parazit için ürün kullanip, ertesi gün dışkı paylaşınız. Beslenmeden kaynaklı bozulan dışkılara yakın bir dışkısı mevcut
İlacı temin etmem zor ama bir şekilde elime ulaşmasını sağlayacağım nereden temin edebilirim acaba ilacı

Oyla 0
Rica etsem sitraks gibi bir iç parazit için ürün kullanip, ertesi gün dışkı paylaşınız. Beslenmeden kaynaklı bozulan dışkılara yakın bir dışkısı mevcut
Ben sevda papağanına yeni uyguladım 100 lük suluğa 0.3 cc 2 gün üst üste. Ama önce 2 gün multivitamin vermiştim. Ardından 3 gün daha multvitamin ve 3 gün probiotik veriyorum.10 gün sonra 1 gün daha veriyorum.

Oyla 0
Kokuyu vs çekiyor ama Nem yapıyor buda bakteri mantara sebebi oluyor.Ama değişirsen sıkıntı olmaz fazla durmasın yeter.

Oyla 0
olası bir durum olabilir ama ben katılmıyorum :)
Organik ve lifli yapısı sebebi ile, olabilme ihtimali var mı acaba diye düşünüyorum. Ama çoğu üretici kullanıyor.Bende kullananlara güvenip kullanıyorum.Birde çuvalla satılan taşlar var(istanbul kafes)onu da merak ediyorum açıkçası. onun mikrop üretme şansı yok gibi duruyor.

Oyla 0
Şimdi gördüm almayı düşünüyormusunuz ? Bence granül devam edin.
Sitedeki açıklamayı bir okuyun, labaratuvar raporu da var, kullananlar var, memnun gözüküyorlar. Bir de taş olduğu için yıkanabilir diye de düşünüyorum.Elimdeki mısır granülü bitsin,bir denemeyi düşünüyorum.

Oyla 0
iyi su tutucular ancak yuva için uygun olur mu bilemiyorum. Kullanmadığım bir ürün. Deneme sonrası mutlaka bizler içinde tanıtıcı bir yazı ekleyiniz.
Tabiki.Bu arada aklıma başka bir madde daha geldi; Kaya tuzu.(Ama fiyatı baya pahalı) Çuval bazında alınırsa uygun bulunabilir mi bilmiyorum. Izgara olan kafeslerde kullanılırsa iyotlu ve mineralli yapısından dolayı nefes yollarına çok iyi gelecektir ayrıca içinde iyot olduğu için mikrop üreme şansı hiç yok. Taban malzemesi olarak deneyen var mı?

Son düzenleme:
Oyla 0
Dediklerinizin çoğunu uyguladım dışkının son hali bu
Düzelme var mı acaba

Ekli dosyalar

• 2F9F91A5-873C-4028-9E1C-28A1128FBA09.jpeg
    2F9F91A5-873C-4028-9E1C-28A1128FBA09.jpeg
    2.5 MB · Görüntüleme: 5
  • 688F2580-6466-4CD0-BF32-460481CAF9E3.jpeg
    688F2580-6466-4CD0-BF32-460481CAF9E3.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 5
Oyla 0