iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Kuş beslemek konusunda kaygılarım var

GüzelKuş

Forum Sakini
Mesajlar
1,047
Çözümler
3
Tepki puanı
836
Yaş
29
Konum
Ankara
Öncelikle merhaba yaklaşık iki kuş besledim bu zamana kadar iki kuşumuda kaybettikten sonra derin bir boşluk yaşıyorum tekrar almayı düşünüyorum ama bu konuda kaygılarım var psikolojik yönden. Kuşun hastalanmasına yönelik çok kaygılıyım. Çünkü çevremde kuşlardan anlayan veteriner mevcut değil. Hastalık ve çözümleri konusunda araştırmaya koyuldum iki kuşumu kaybettikten sonra baya bilgi birikimi edindim geçmişe göre ve edinmeye de devam ediyorum sevgili dostlar sormak istediğim soru şu önümde iki seçenek var ya kedi veya köpek alıcağım sırf sağlığı konusunda mevcut yerler çok olduğu için yada tekrar muhabbet kuşu veya sultan papağanı almayı düşünüyorum eğer kuş alırsam aklımda olan şu Silivri bölgesinde oturuyorum İstanbul'da fulyada bu hayvanlardan anlayan veteriner mevcut oraya düzenli olarak kontrole götüreceğim ama şuan gerçekten kararsız kaldım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,927
Çözümler
36
Tepki puanı
10,581
Yaş
29
Konum
Ankara
Sizin kararınız. Kuşunuzu ne şekilde beslediğini bilmediğim için birşey diyemiyorum. 2 adet kuşla başlamaya ne dersiniz :)
 
Üst Alt