Kuş beslemek konusunda kaygılarım var

GüzelKuş

Veteran
Öncelikle merhaba yaklaşık iki kuş besledim bu zamana kadar iki kuşumuda kaybettikten sonra derin bir boşluk yaşıyorum tekrar almayı düşünüyorum ama bu konuda kaygılarım var psikolojik yönden. Kuşun hastalanmasına yönelik çok kaygılıyım. Çünkü çevremde kuşlardan anlayan veteriner mevcut değil. Hastalık ve çözümleri konusunda araştırmaya koyuldum iki kuşumu kaybettikten sonra baya bilgi birikimi edindim geçmişe göre ve edinmeye de devam ediyorum sevgili dostlar sormak istediğim soru şu önümde iki seçenek var ya kedi veya köpek alıcağım sırf sağlığı konusunda mevcut yerler çok olduğu için yada tekrar muhabbet kuşu veya sultan papağanı almayı düşünüyorum eğer kuş alırsam aklımda olan şu Silivri bölgesinde oturuyorum İstanbul'da fulyada bu hayvanlardan anlayan veteriner mevcut oraya düzenli olarak kontrole götüreceğim ama şuan gerçekten kararsız kaldım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Sizin kararınız. Kuşunuzu ne şekilde beslediğini bilmediğim için birşey diyemiyorum. 2 adet kuşla başlamaya ne dersiniz :)