Kuşlarınızın Fotoğrafları Ya da Videoları, Tanıtım

IMG_20201105_215838.jpg
Oyyy yerim, bu bal niye böyle hüzünlü bakıyor yahu, kuyruğuna nazar boncuğu taktın diye mi, ya da kuyruğu nazar boncuğundan mı, bu nasıl bir açıdır böyle:) Yerim...

Ekli dosyayı görüntüle 8713

Servis edilen kuşlar, kuyruğuna nazar boncuğu takılan kuşlar...

Forum sakinleri, nereye gidiyoruz böyle :)

Ekli dosyayı görüntüle 8714
Oyyy yerim, bu bal niye böyle hüzünlü bakıyor yahu, kuyruğuna nazar boncuğu taktın diye mi, ya da kuyruğu nazar boncuğundan mı, bu nasıl bir açıdır böyle:) Yerim...

Arada arabesk takılıyoruz ondan olabilir. Yoksa evde kuş mu ejderhamı besliyoruz anlamıyorum. :)

Merhabalar arkadaşlar, birçok konu da burada buluşuyoruz.
.
Merak ettim, eminim sizler de merak ediyorsunuzdur; kuşlarınızın video ya da fotoğraflarını paylaşır mısınız?
Biraz az oldu Aslında çok güzel ve açılı fotoğraf var ama boyut büyükmüş kabul etmedi. Kesmeyle ugrasamadim. Aslında PC de Kadim ayı yarışmasına katılacak güzel pozlar var ama ne yazıkki fırsatım yok

Ekli dosyalar

• 29060644_1609258559150912_1624107734386698106_o.jpg
    29060644_1609258559150912_1624107734386698106_o.jpg
    202.5 KB · Görüntüleme: 10
Biraz az oldu Aslında çok güzel ve açılı fotoğraf var ama boyut büyükmüş kabul etmedi. Kesmeyle ugrasamadim. Aslında PC de Kadim ayı yarışmasına katılacak güzel pozlar var ama ne yazıkki fırsatım yok
Çok güzel kareler maşallah :love:

Özellikle birkaçına çok güldüm, çok şekerler afacanlar:)

Ekli dosyayı görüntüle 8714

Açıkcası normalde kızabilirdim başkası söylese ama haklı kişilere boynum kıldan ince. Zaten öyle kalmadı orası spatula çubuklarıyla daha güzel yer yapıyorum kurumaya bıraktım...