Kuşum düştü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mmsssd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mmsssd

iyikus.com Üyesi
Kuşumun daha önceden aniden bir ayağının tutmadığını fark etmiştim. O zaman da düşmüştü. Veterinere götürdüğüm ayakları gayet kuvvetli dediler. kuruluk teşhisi konuldu ve kuruluk sebebiyle direnci düşmüştür dediler. bugün yine aynısı oldu. Bu sefer duvara da çarptı. hala bir ayağı gevşek duruyor. Sakinleştirip kafesine koydum. Ne yapacağımı bilemedim. Arkadaş önerisiyle buraya yazmaya karar verdim. geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim

burayı bir gezer misiniz?
Pendik de doğrudan bildiğim yok ancak yakınında arkadaşımınız önerdiği bir petshop var

burayı bir gezer misiniz?
Pendik de doğrudan bildiğim yok ancak yakınında arkadaşımınız önerdiği bir petshop var
çok teşekkür ediyorum buraya gideceğim.
Öğrenci olduğum için bütçem çok fazla değil maalesef. Röntgen vs. isterlerse yaptırabileceğim uygun bir yer var mı? devlete ait falan :)
uzak da olur fark etmez.
Düzenli gideceği veteriner yakın olsun ama bir seferlik röntgen için uzağa giderim sıkıntı değil.

Ümraniye deki lokasyon ulaşım açısından rahatsa giderim sıkıntı değil.
ucuz yer yok biliyorum maalesef :(((

Malesef bu konuda yapacak bişey yok. Aslında bu konuda deneyimlerinden ötürü Florya da ki veteriner öneriliyor ama siz Anadolu yakasında istiyorsunuz. Aslında buraya bir kere gitmiştim. Oldukça donanımlı bir hastane. İlgili bir takımları var. Lokasyonu biraz ters malesef sanırım. 16KH-13OŞ Geçiyor sanırım. Google'dan güzergaha bakabilirsiniz.

İstanbul Hayvan Hastanesi
0533 152 71 41

İstanbul Hayvan Hastanesi - Google'da Ara