Kuşum hamile olduğunu nasıl anlarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berna ak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba, kuşum maviş yaklaşık 20 gündür 3 yumurtayla duruyor yuvadan çıkıp dumanla takılıyor kavga ediyorlar ve geri giriyor bir de mavişin nefes alışverişi çok hızlı kalbi çok hızlı atıyor ve kuşum yine yumurtlamadan önceki gibi hareket yapıyor belini büküp fotoğraf atmıştım aynı öyle yapmaya başladı bu aralar
Kuşum şuan ne durumda benim yapmam gereken bir şey var mı

Oyla 0
Kuşunuzda "Cere hipertrofisi" var maalesef. Mantar kaynaklı, karaciğer yağlanmaları yahut sebebi tam bilinmeyen beslenme bozukluklarında gözlemlenir. O bölgenin burun deliklerine kaçmadan vazelin ya da nemlendirme amaçlı kremlemenizi öneririm. Birde omega desteği gerektiği konusunda bir kanı mevcut. Veteriner hekim desteği ilede temizlenebilir.

Oyla 0
Kuşunuzda "Cere hipertrofisi" var maalesef. Mantar kaynaklı, karaciğer yağlanmaları yahut sebebi tam bilinmeyen beslenme bozukluklarında gözlemlenir. O bölgenin burun deliklerine kaçmadan vazelin ya da nemlendirme amaçlı kremlemenizi öneririm. Birde omega desteği gerektiği konusunda bir kanı mevcut. Veteriner hekim desteği ilede temizlenebilir.
Yumurtalar hakkında ne düşünüyorsunuz peki

Oyla 0
Kuşu elime almakta çok zorlanıyorum nasıl yapacağım o krem sürme işini

Oyla 0
tutma şekli küçük kuşlar için hep aynıdır

Oyla 0
tutma şekli küçük kuşlar için hep aynıdır
Yumurtaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyla 0
Kuşum mavişin 2 ya da 3 yumurtası dolu ve günleri doldu bugün 20.gün ancak yumurtalardan yavru çıkışı olmadı maviş yatıyor hep üstleride kapalı örtüyle, ne yapmalıyım

Oyla 0