Mama markanız nedir?

Mama markanız nedir?

• Deli Nature

• Versele Laga

• Esyem

• Witte Molen

• Benelux

• Cede

• Psittacus

• Quik

• Quiko

• Kendim Hazırlıyorum

• Diğer Markalar...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu konunun amacı hazır mama deneyimlerinizi ve sizin için mamanın kalitesi, kokusu, tazeliği, kuşların sevip sevmemesi, artıları eksileri ne varsa dile getirmeniz için açılmıştır. Umarım katkılarınızla uygun markalara yönelebileceğiz. (Marka önerilerinizi lütfen belirtin. Ankete ekleyeceğim.)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Arkadaşlar herkese merhaba, Powermax mama ve Beautiful Food mama arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Kuşlarım sağlıklı olmalarına rağmen zayıf gibiler.
İkisi de yerli malı. İkisini de kullanmadım. Bunu bence kuşlarınıza bırakın. Hangisini daha çok tüketirlerse onda devam edersiniz. Powermax zannedersem şuan daha popüler.

Salihcan Coşkun

Yeni Üye
İkisi de yerli malı. İkisini de kullanmadım. Bunu bence kuşlarınıza bırakın. Hangisini daha çok tüketirlerse onda devam edersiniz. Powermax zannedersem şuan daha popüler.
Evet, bende Facebook üzerinde gördüm her iki markayı, bayağı öneren vardı ama bu öneriler hakikat mi değil mi bilmiyorum ondan buradan bilgi almak istedim. Sizin tavsiye ettiğiniz bir marka var mı?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ben şuan Rotipet kullanıyorum. Kuşlar sevdi. Birde uygun bir fiyata bir mama.
Ondan önce Cede kullandım. O fiyat olarak daha pahalı ama kaliteli mamadır. Tercih size kalmış. Bence deneyin. Zaten uzun süre gidiyor.

İSMAİL ATLI

Yeni Üye
Ben kuşlarım da powermax klasik kullanıyorum gayet de son derece başarılı ve yemelerinde en ufak bir sıkıntı olmuyor. Sadece 2 sene oldu başlayalı henüz yavru alamadım

Liebe55

Veteran
Cede powermax ve befia guzel mama ben suan mammammia kullaniyorum bitince befia denicem memnun kalmazsam powermax gecisi yapcam

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Beautiful popüler yerli ürünlerden biri fakat ben kullanmadım. Yoğun baharat kokusu hoşuma gitmedi işin aslı ve çok şekerli bir kokusu var. Onun yerine şahsen ithal mama tercih ediyorum ben. Cede, Witte molen, versela laga, deli natural gibi.
İlla yerli alayım derseniz de bahsettiğiniz ürün, powermax, mammaniaa gibi markalar değerlendirilebilir elbette

Atasbr

Yeni Üye
 bu ürünü kullanan bilen var mı faydasını goren

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200502_150023_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200502_150023_com.instagram.android.jpg
    362.4 KB · Görüntüleme: 38