Maviş yumurtlamak istiyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berna ak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Berna ak

Forum Sakini
Kuşum maviş eşleşmek istiyor ve bende eşlemek istemiyorum hayvan titreyip duruyor alt kısmı git gide büyüyor neşesi yok salmıyorum çünkü çok kötü dışkı yapıyor ne yapmalıyım

Alttaki linke tiklar mısınız?

Bu şekilde yapıyor ben laf atınca ya da elimi uzatınca
Maşallah çok güzel😍 popo da açıklık var ama açıkçası ben tam anlamadım sorunun ne olduğunu sizden video da istiyorum mümkün mü
dışkıda bozukluk var ama yumurta varmı Yok mu emin olmak gerekiyor en az 30 Saniye olacak şekilde paylaşırsanız sevinirim

Maşallah çok güzel😍 popo da açıklık var ama açıkçası ben tam anlamadım sorunun ne olduğunu sizden video da istiyorum mümkün mü
dışkıda bozukluk var ama yumurta varmı Yok mu emin olmak gerekiyor en az 30 Saniye olacak şekilde paylaşırsanız sevinirim
Sorum şu kuşumu eşleştirmeyeceğim ama bu durum ona zararlı mı böyle yapması ona zarar veriyor mu üzülüyorum hayvanıma

Sorum şu kuşumu eşleştirmeyeceğim ama bu durum ona zararlı mı böyle yapması ona zarar veriyor mu üzülüyorum hayvanıma
Kızgınlık yumurtasi yaparsa alırsınız ama bu durum devam ederse eş almanız gerekmektedir kronik yumurta yapma sorununa bir çözüm bulunmadı henüz neden eş almak istemiyorsunuz