Muhabbet kuşu hasta

sema.başat

iyikus.com Üyesi
Muhabbet kusu sag tarafndan surekli tavana bakar sekilde sol tarafına cevirip dengede duramıyor kuşcuya goturdük gücu kuvveri yerinde dedi bir sere sıkışmis olabilir ddi bu konuda bana yardım edebilirmisinz

Herhangi bir tedaviye baslamadm ama iki ilac ismi yazmisti yoneticimiz yarn onlari alicam vdeoyuda hemn cekip yuklicem sanki kusun gorme problemi de var kafasi yatk degil ama goremio sanki ondan ceviriyor kafasni yan siz daha iyi bilirsiniz vdeodan sonra durum hakknda yazarsnz

Benimde aklıma geldi ilk başta acaba görme problemimi var diye ama ilk videoda parmağınızı uzatınca tepki veriyordu. O yüzden o ihtimali elemiştim ben. Ama siz daha iyi gözlemliyorsunuz kuşu sonuçta hep yanındasınız. Eğer görme kaybı yaşadığını düşünüyorsanz. A vitamini takviyesi yapabilirsiniz..

Bu arada son yüklediğiniz videoları ben açamadım..
Screenshot_1.png

Yeniden yüklemeyi denermisiniz. Upload Video Online - Free Video Hosting - Streamable sitesinede yükleyebilirisniz..

Maşaallah hareketlenmiş biraz. Ben ikilemde kaldım dediğiniz gibi tek gözünde görme kaybı başlamış olabilir. Veya gözde enfeksiyon başlangıcıda olabilir. Diğer ihtimalde salmonella sallabaş hastalığı denilen ve sinir sistemini etkileyen hastalıkta olabilir.. Göz enfeksiyonu veya sallabaş sorunu varsa yukarıda yazılan bactrim şurup faydalı olabilir. Siz yarın eczaneden temin etmeye çalışın ilacı. bazı eczaneler reçete istiyor bazıları reçetesizde veriyor şansınızı deneyin. Olmadı aile hekimine yazdırmayı deneyin.. @Doğanay Y. ve @neanderthalensis de yorum yapsın ona göre son kararı verirsiniz. inşaallah düzelir..

Başlarda yazdığım gibi ilacı geciktirmeyiniz. Alinan ilaca göre kullanım değişiyor bu nedenle aldiktan sonra tekrar yazınız

Kafesi degiştirdigim icin yem yememis gun boyunca aksam saldm obur kafese gitti yem yedi dal daarida yedi ama kafeste cok cırpinio obur kuşlarin sesini duyunca kafesi 4 dönüyor durumu eskisine gore çok daha iyi halsiz biraz başinda azda olsa eğiklik var

Kafesi degiştirdigim icin yem yememis gun boyunca aksam saldm obur kafese gitti yem yedi dal daarida yedi ama kafeste cok cırpinio obur kuşlarin sesini duyunca kafesi 4 dönüyor durumu eskisine gore çok daha iyi halsiz biraz başinda azda olsa eğiklik var

Anladım ilaca başlayın siz 3. gün tekrar durum güncellemesi yapın. Duruma göre 5 veya 7 güne kadar kullanılabilir bu ilaç..