Muhabbet kuşum bayıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ToufreX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ToufreX

iyikus.com Üyesi
Muhabbet kuşum birden bire karnının üstüne kafesin dibine düştü ve öylece kaldı elime aldıktan 15-20 saniye sonra birden ayaklandı ve 10-15dk kadar elimde durup uçtu sebebi ne olabilir ne yapmalıyım

Dışkıları temiz görünüyor. Macrolu ne şekilde kullanıyorsunuz?

Anladım ilaçla alakalı olucağını sanmıyorum bu durumun dozajı normal. Dışkılarında falanda bir sorun göremedim. Diğer arkadaşlarda yorum yapıcaktır..
Tamamdır hocam teşekkürler ilacı 5.günde kesmeyi planlıyordum sizin öneriniz nedir eğer iyileşme görülmezse ne yapmalıyım

Bu gibi durumlar geniş inceleme gerektiriyor. Maalesef sebebi bulunmadan bir ilaç kullanımı sağlıklı olmayacaktır.

Naçizane tavsiyem ilaç işine olabildiğince az girmenizdir. Maalesef bazen son çare olarak görüyoruz fakat bazı ilaçlar ciddi anlamda kalıcı hasar bırakabilir evcil dostlarımızda.

Hocam peki istanbulda güvenebileceğimiz bir veteriner var mı ben avcılar hayvan hastanesine götürüyorum genelde
Florya istanbulvet var. Ama biraz pahalı gelebilir. Gitmeden önce arayıp hem fiyat bilgisi alın hemde randevu alın. İnternet sitesinde numarası var. Google'a yazarsanız çıkar..